همراه ما باشید

احیای یک نوزاد پس از انفجار خودرو در پارکینگ خانه

معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز نیز با ارایه توضیحاتی در خصوص این حادثه گفت: شب گذشته بر اثر وقوع آتش سوزی ناشی از انفجار خودرویی در ساختمان چهار طبقه‌ای در شهرک باغمیشه، آتش نشانان ایستگاه شماره هفت عازم محل حادثه شدند.

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی نیز از مصدومیت هفت نفر در حادثه انفجار و آتش گرفتن خودرویی در شهرک باغمیشه تبریز خبر داد و گفت: مصدومان حادثه تحت مراقبت‌های تخصصی توسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان سینا انتقال یافتند.

به گزارش ایسنا، وحید شادی‌نیا اضافه کرد: طبق گزارش کارشناسان اورژانس، حال نوزاد مصدوم این حادثه وخیم بوده که نیروهای اورژانس با انجام عملیات حمایتی و احیا وی را به زندگی بازگرداندند.

غلامرضا راوندی، معاون عملیات سازمان آتش نشانی تبریز نیز با ارایه توضیحاتی در خصوص این حادثه گفت: شب گذشته بر اثر وقوع آتش سوزی ناشی از انفجار خودرویی در ساختمان چهار طبقه‌ای در شهرک باغمیشه، آتش نشانان ایستگاه شماره هفت عازم محل حادثه شدند.

وی بیان کرد: پنج نفر از مصدومان این حادثه شامل دو زن، دو کودک و یک مرد بلافاصله جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

وی متذکر شد: در این حادثه یک دستگاه خودرو پارک شده در داخل پارکینگ ساختمان، طعمه حریق شد و این آتش سوزی با تلاش آتش نشانان به موقع اطفاء شد.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه