همراه ما باشید

نماینده مجلس: عملکرد روحانی در سبد رأی اصلاح طلبان اثر می‌گذارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: عملکرد روحانی به اصلاح‌طلبان گره خورده است و قطعاً آنان در انتخابات آینده با اقبال کمی از سوی مردم روبرو خواهند شد.

مهر: ابراهیم رضایی با بیان اینکه عملکرد روحانی در سبد رأی اصلاح طلبان برای انتخابات آتی اثر می‌گذارد، گفت: این روز‌ها برخی از شخصیت‌های جریان اصلاحات عملکرد دولت را مورد نقد قرار می‌دهند که این مسئله نشان دهنده آن است که این افراد به دنبال فرار از پاسخگویی هستند و به نوعی می‌خواهند عملکرد خود را از دولت جدا کنند.

وی افزود: در واقع این اقدام آنان به این مفهوم است که اصلاح طلبان از آینده سیاسی خود نگران هستند و واکنش مردم در جامعه نسبت به عملکرد دولت، آنان را دچار تشویش کرده است و به هر نحوی تلاش می‌کنند که مسیر خود را از دولت جدا نشان دهند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: مردم کاملاً به یاد دارند و فراموش نمی‌کنند که شخصیت‌های اصلاح طلب چه شعار‌هایی در حمایت از دولت دادند و قطعاً همه آنان در شرایط فعلی کشور مقصر هستند و باید پاسخگو باشند.

رضایی متذکر شد: اصلاح طلبان همه انرژی خود را در زمان انتخابات برای حمایت از روحانی گذاشتند و همچنین اعضای فراکسیون امید و مستقلین مجلس هم در هر شرایطی از دولت روحانی حمایت کردند که آنان هم باید نسبت به عملکرد دولت پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اینکه اصلاح طلبان هنوز هم عملکرد دولت احمدی نژاد را منتسب به اصولگرایان می‌کنند، گفت: این در حالی است که احمدی نژاد در دو سال آخر ریاست جمهوری خویش رسماً اعلام کرد که هیچ تعلقی به جریان اصولگرایی ندارد و مسیرش جداست و اصولگرایان هم اعلام کردند که عملکرد احمدی نژاد مورد قبولشان نیست، اما با وجود این اصلاح طلبان هنوز هم عملکرد احمدی نژاد را به اصولگرایان گره می‌زنند.

نماینده مردم خمین در مجلس خاطرنشان کرد: امروز عملکرد روحانی به اصلاح طلبان گره خورده و پای آنان نوشته شده است و کسانی که به هر طریقی می‌خواهند خود را از دولت جدا کنند، راه به جایی نمی‌برند و قطعا این مسئله در انتخابات آینده اثرگذار خواهد بود و اصلاح طلبان با اقبال کم مردم مواجه خواهند داشت.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه