همراه ما باشید

اقدام پلیس زن اشک همه را در کلانتری تهران در آورد +عکس

پسربچه‌ 9 ساله ای که 7 سال از مادرش دور بود وقتی پدرش به زندان رفت به تهران آمد تا به خانه مادربزرگش برود اما با جواب منفی مادربزرگش برای نگهداری او روبرو شد. پلیس با تلاش توانست این کودک را پس از سالها جدایی به آغوش مادرش برساند.

رکنا، ساعت 6 صبح نخستین روز مرداد 98، مأموران انتظامی مستقر در پایانه مسافربری جنوب، با مشاهده رفت و آمد مکرر یک پسر در سالن انتظار پایانه مسافربری، نزد وی مراجعه کردند.

پسربچه با دیدن ماموران گفت : از یکی از شهرهای جنوبی کشور به پایتخت آمده و قصد رفتن نزد مادربزرگش را دارد اما آدرسی از مادربزرگش ندارد.

او ادامه داد : پدرم در شهرستان جرمی مرتکب شده و بازداشت است و سال هاست مادرم را ندیده‌ام، به تهران آمدم تا نزد مادربزرگم بروم و با او زندگی کنم.

مأموران درادامه با مادربزرگ این پسر بچه تماس گرفتند که مادر بزرگ وی عنوان داشت قادر به نگهداری از نوه‌اش نیست.

در ادامه مأموران این پسربچه را به بهزیستی سپردند اما تلاش پلیس زن کلانتری 208 ترمینال جنوب که مسئول دایره مشاوره و مددکاری است برای یافتن دیگر اعضای خانواده و مادر این پسربچه ادامه داشت.

مددکار اجتماعی کلانتری 208 ترمینال جنوب در گام بعدی تحقیقات، شماره‌ای از مادر این پسربچه به دست آورد که مادر علی‌اکبر عنوان داشت توانایی نگهداری پسرش را دارد.

سرانجام مادر کودک صبح امروز به تهران آمد و فرزندش را از بهزیستی تحویل گرفت.

بررسی‌های بیشتر نشان داد مادر و پدر وی حدود 7 سال پیش از یکدیگر جدا شده و پسرش نیز در مدت 7 سال مادرش را ندیده بود.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان؛ سرکلانتر پلیس هفتم پیشگیری پایتخت با اعلام این خبر گفت: کودک همراه با پدرش در طول این سالها در شهری دیگر از محل سکونت مادرش زندگی می‌کردند و عملاً امکان دسترسی مادر به فرزند وجود نداشت.

وی تصریج کرد: این پرونده با تلاش همکار پلیس زن نتیجه داد و فرزند پس از هفت سال مجدداً به آغوش مادرش بازگشت

 اقدام پلیس زن اشک همه را در کلانتری تهران در آورد +عکس

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه