همراه ما باشید

مهریه ۵ سکه‌ای بازیگر زن همه را شوکه کرد +عکس

یکتا ناصر متولد ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران، بازیگر است.

شوک:یکتا ناصر متولد ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه آزاد اسلامی است، پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادر خانه دار است، می‌گوید بخاطر ظغام زود رنج شده ام یکتا ناصر و منوچهر هادی، پنجشنبه شب در تهران با هم رسما ازدواج کردند! این بازیگر و کارگردان سینمای ایران این روز‌ها فیلم جدید «من سالوادور هستم» با بازیگری رضا عطاران را بر پرده سینما‌ها در حال اکران دارند؛ پنجشنبه شب هم فیلم سینمایی پرفروش «زندگی جای دیگریست» با بازی یکتا ناصر از شبکه نگین پخش شد.

معرفی اجمالی

یکتا فرزند دوم یک خانواده‌ی ۵ نفره است که یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا دارد که عکاسی خوانده و به تازگی عضو خانواده‌ی سینما شده و یک برادر کوچکتر هم دارد.

اسمش را مادرش برگزیده، پرسپولیسی است و آرام جعفری یکی از دوستان صمیمی اش است، در برخورد اول بسیار جدی و سرسخت به نظر میرسد، اما بسیار مهربان است.

 مهریه ۵ سکه‌ای بازیگر زن همه را شوکه کرد +عکس

یکتا ناصر چطور بازیگر شد؟

۱۶ساله بودم و تازه پیش دانشگاهی را تمام کرده بودم یک روز یکی از دوستانم به من گفت باید خواهر ۵ ساله‌اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد و از من خواست که همراه او بروم.

من هم به قصد همراهی با او به آن دفتر رفتم آنجا به من گفتند حالا که تا اینجا آمده‌ای شما هم یک فرم پر کن، یک عکس پرسنلی در کیفم بود که آن عکسم را روی فرم گذاشتم چند وقت بعد برای بازی در یک سریال با من تماس گرفتند و من برای بازی در سریال ۶ قسمتی گل‌های کاغذی در سال ۱۳۷۶ جلوی دوربین رفتم بعد از بازی در آن کار برای بازی در سریال «عید آن سال ها»‌ی آقای سعید ابراهیم فر انتخاب شدم بعد از آن هم در رشته مهندسی دانشگاه قبول شدم.
مطالعه بازیگری

بعد از اینکه کار بازیگری را شروع کردم سراغ کتاب‌های تخصصی، کارگردانی، فیلمنامه نویسی، بازیگری و دوربین رفتم. از آن به بعد شروع کردم به طور حرفه‌ای فیلم دیدن و از تجربیات اطرافیانم استفاده کردم.

ازدواج با کارگردان سینما

یکتا ناصر در اسفند ۹۴ با منوچهر هادی کارگردان سینما که یک سال قبل در فیلم من سالوادر نیستم با بکدیگر همکاری داشتن ازدواج کرده است و صاحب یک دختر بنام سوفیا هستند.

منوچهر هادی همسر یکتا ناصر می‌گوید مهریه همسرم فقط ۵ سکه بود.
بیوگرافی منوچهر هادی

منوچهر هادی متولد ۱۳۵۱ در تهران، کارگردان است. پس از اتمام تحصیلات و گرفتن دیپلم وارد کار‌های هنری شد، از بازیگری تا دستیاری و تدراکات را تجربه کرد و در نهایت در سال ۱۳۸۵ اولین فیلمش با نام تلاطم را ساخت، سپس در ادامه راه چندین فیلم موفق ساخت و در حال حاضر بعنوان کارگردان و نویسنده فعالیت جدی دارد.

خجالتی بودن

یکتا ناصر: اینکه مردم در خیابان تو را می‌بینند و به تو محبت می‌کنند، حس لذتبخشی است البته من یک مشکل بزرگ دارم و آن خجالتی بودنم است. آن روز‌های اول نمی‌دانستم وقتی مردم مرا می‌شناسند و به من نگاه می‌کنند باید چه کار کنم، باید من به آن‌ها سلام کنم یا آن‌ها به من (می خندد)
زود رنج شدم

فکر می‌کنم حرفه آدم به خصوص بازیگری می‌تواند روی نحوه زندگی و شخصیت او تاثیر بگذارد. این شغل خواه ناخواه آدم را حساس‌تر و نکته‌سنج‌تر می‌کند. فکر می‌کنم این زودرنجی را هم از شغلم وام گرفته ام

 

عکس یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی + زندگینامه شخصی
بازیگر بدون کلاس

زمانی که کلاس‌های بازیگری رایج شد موقعی بود که من شناخته شده بودم

شاید اگر در کار آقای لبخنده بنام با من بمان سال ۱۳۷۹ بازی نمیکردم، حتما باید در این دوره‌ها شرکت می‌کردم. در با من بمان آقای لبخنده آنقدر به من راهنمایی دادند و آنقدر با صبر و حوصله یک سکانس را تکرار می‌کردند تا خوب از آب دربیاید که دیگر بعد از آن هیچ وقت فکر نکردم باید در کلاس بازیگری ثبت نام کنم بنابراین سعی کردم با مطالعه اگر خلعی بود را پر کنم
فیلم‌های سینمایی

● مشکل گیتی – ۱۳۹۴

● آشوب – ۱۳۹۴

● فصل نرگس – ۱۳۹۴

● کارگر ساده نیازمندیم – ۱۳۹۴

● من سالوادور نیستم – ۱۳۹۳

● زندگی جای دیگری است – ۱۳۹۲

● گنجشکک اشی مشی – ۱۳۹۲

● یکی می‌خواد باهات حرف بزنه – ۱۳۹۰

● قند تلخ – ۱۳۸۷

● روز برمی آید – ۱۳۸۵

● نسکافه داغ داغ – ۱۳۸۵

● قتل آنلاین – ۱۳۸۴

● سرود تولد – ۱۳۸۳

● باران رویا‌ها را نمی‌شوید – ۱۳۸۲

● خانه‌ای در شن – ۱۳۸۲

● عاشق مترسک – ۱۳۸۲

● فراری – ۱۳۸۱

● ساقی – ۱۳۸۰
سریال‌ها

 

● عاشقانه – ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۵ – شبکه خانگی● ابله – ۱۳۹۳ – شبکه خانگی

● جاده قدیم – ۱۳۹۴

● دختران حوا – ۱۳۹۱

● قند ترش – ۱۳۸۵

● اولین شب آرامش – ۱۳۸۴

● لبه تاریکی – ۱۳۸۳

● پیش پرده – ۱۳۸۱

● ضربه سوم – ۱۳۸۰

● با من بمان – ۱۳۷۹

● عید آن سال‌ها – ۱۳۷۸ تا ۱۳۷۷

● گل‌های کاغذی –

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه