همراه ما باشید

ماجرای حضور مخفیانۀ وزیر ارتباطات در قزوین +عکس

با انتشار تصویر حضور وزیر ارتباطات در یکی از رستوران‌های قزوین، برخی کاربران و کانال‌ها از سفر مخفیانۀ آذری جهرمی به قزوین با مقاصد سیاسی خبر دادند، اما وزیر جوان کابینه سفر سیاسی و کاری به قزوین را تکذیب کرد و گفت در بازگشت از گیلان تنها توقفی کوتاه در این شهر داشته است.

 خبرگزاری فارس: انتشار تصویری از حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از رستوران‌های قزوین، حاشیه‌ساز شد و برخی از کاربران فضای مجازی و کانال‌های پیام‌رسان‌ها از سفر مخفی و سیاسی وزیر جوان به قزوین خبر دادند.

برخی هم این سفر وزیر جوان کابینه به قزوین را به مسائل انتخاباتی ربط دادند و از تبدیل شدن قزوین به حیاط خلوت سیاسی مسؤولان گلایه کردند.

اما ماجرا از این قرار بود که وزیر ارتباطات در پایان سفری غیرکاری و خانوادگی به استان گیلان و در راه بازگشت، توقفی کوتاه در قزوین داشته و در یکی از رستوران‌های مشهور شهر حاضر می‌شود.

یکی از سهامداران رستوران نیز که سابقۀ فعالیت خبری نیز دارد، با انتشار تصویر وزیرجوان در استوری اینستاگرامش از حضور وی در رستوران خود در قزوین خبر می‌دهد و همین تصویر مورد تحلیل برخی کاربران و کانال‌های خبری فضای مجازی قرار می‌گیرد.

 ماجرای حضور مخفیانۀ وزیر ارتباطات در قزوین +عکس

سفر خانوادگی بود

محمدجواد آذری جهرمی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین با تأیید سفر خود به قزوین اظهار کرد: سفر به قزوین مربوط به روز شنبه بوده و خانواده‌ام نیز در این سفر همراه من بوده‌اند.

وی افزود: این سفر به هیچ‌ عنوان کاری و یا علی‌رغم آنچه در استان قزوین مطرح شده سیاسی نبوده و من در بازگشت از سفر خانوادگی شمال به سمت تهران، ساعاتی را با خانواده در قزوین بودم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین در پاسخ به این سوال که آیا قصد سفر کاری به قزوین برای بررسی وضعیت حوزه کاری خود را دارد بیان کرد: این سفر در برنامه کاری قرار دارد و ان‌شالله حتما انجام خواهد شد.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه