همراه ما باشید

سپاه، پهپاد آمریکایی‌ها را زده، چرا عده‌ای ناراحت می‌شوند؟

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: پایداری جریان فکری انقلابی است و هر فردی در داخل و یا خارج از کشور که با مسئله‌ای روبه‌رو می‌شود و یا از جریان انقلاب سیلی می‌خورد، به دنبال حمله به پایداری است.

فارس: نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: پایداری جریان فکری انقلابی است و هر فردی در داخل و یا خارج از کشور که با مسئله‌ای روبه‌رو می‌شود و یا از جریان انقلاب سیلی می‌خورد، به دنبال حمله به پایداری است.

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: پایداری جریان فکری انقلابی است و هر فردی در داخل و یا خارج از کشور که با مسئله‌ای روبه‌رو می‌شود و یا از جریان انقلاب سیلی می‌خورد، به دنبال حمله به پایداری است.

وی افزود: پایداری جریان تعریف شده در وزارت کشور است و افراد و تشکل‌های آن کاملاً مشخص است. در جلسه امروز از علیرضا رحیمی که نام برده شد که بعضی از آنها عضو حزب پایداری نبودند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سپاه، پهپاد آمریکایی‌ها را زده، چرا عده‌ای ناراحت می‌شوند؟ سپاه کشتی انگلیسی‌ها را گرفته و جریان انقلاب جیسون رضاییان را دستگیری کرده است، چرا عده‌ای ناراحت می‌شوند و به دلیل این ناراحتی نام حزب پایداری را به میدان می‌کشانند.

وی با بیان اینکه بنده آقای رحیمی را دوست دارم، اضافه کرد: ایشان فردی جانباز است که برای انقلاب زحمت بسیار کشیده است اما انتظار ندارم اینگونه بدون مطالعه و دقت برخی مسائل مطرح شود.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه