همراه ما باشید

توصیف جالب کشتی‌گیر معروف آمریکایی از ایران +عکس

کشتی گیر معروف آمریکایی عنوان کرد در ایران نسبت به هر جای دیگر دنیا بیشتر مورد استقبال قرار گرفت. او همچنین از بازگشت قدرتمندانه برای کسب مدال در المپیک توکیو خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان،: جردن باروز قهرمان ۳۱ ساله المپیک ۲۰۱۲ لندن از آمریکا، در دوره قبل در ریو عملکرد ناامیدکننده‌ای داشت و از رسیدن به سکو بازماند. در فاصله کمتر از یک سال تا شروع المپیک توکیو باروز از انگیزه بالای خود برای بازگشت به سکو خبر داد و گفت: نمی‌خواهم المپیک توکیو آخرین فصل از زندگی ورزشی من باشد. این یک مقطع کوچک در زندگی من است و می‌خواهم قدرتمندانه برگردم و بتوانم به سبک خودم قدرتنمایی کنم. می‌خواهم برای فرزندانم اخلاق حرفه‌ای که لازم است ببینند را به نمایش بگذارم تا الهام بخش آن‌ها در آینده شوم.

 توصیف جالب کشتی‌گیر معروف آمریکایی از ایران +عکس

باروز هنوز نمی‌داند که فرزندان ۵ و ۳ ساله اش وارد حرفه کشتی شوند یا خیر هر چند آن‌ها از همین ابتدا کفش‌ها و دوبنده کشتی به تن می‌کنند. باروز در همین ارتباط گفت: نمی‌دانم. امیدوارم آن‌ها هم سمت کشتی بروند. باید منتظر بمانیم.

این کشتی‌گیر همچنین ابراز خوشحالی کرد کشتی بعد از نگرانی‌های اخیر همچنان در بازی‌های المپیک باقی ماند و در این رقابت‌ها حضور دارد.

باروز همچنین می‌گوید از هر جایی در جهان که کشتی گرفته است، در ایران بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. (تعداد فالوور‌های اینستاگرام باروز از تهران نسبت به تمام شهر‌های دنیا بیشتر است.)

در همین رابطه کشتی گیر آمریکایی گفت: وقتی به ایران رفتم احساس گروه بیتلز (گروه ۴ نفره خوانندگان راک و پاپ انگلیسی) را داشتم که در دهه ۶۰ (دوران اوج محبوبیت) از هواپیما پیاده و وارد لندن می‌شدند.

جردن باروز دارنده ۵ طلای جهان و المپیک است.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه