همراه ما باشید

فروش آب با قیمت هر مترمکعب 12 هزار تومان

شهرک صنعتی عباس‌آباد بالغ بر دو هفته است که با قطع آب شرب مواجه شده و 1100 واحد صنعتی در این شهرک هر مترمکعب آب را 12 هزار تومان خریداری می‌کنند.

فارس:  وحید شفیعی رئیس هیأت مدیره یک شرکت تولیدی شیشه، با اشاره به اینکه شهرک صنعتی عباس‌آباد بزرگترین شهرک صنعتی ایران است، گفت: آب شرب شهرک صنعتی عباس‌آباد بیش از 10 روز است که بنا به دلایل واهی قطع است و آب شرب 1100 واحد این شهرک صنتی صفر مطلق است.

وی با بیان اینکه شرکت خدماتی این شهرک اقدام به فروش آب به مردم می‌کند، اظهار داشت: پیش‌تر آب را با قیمت هر مترمکعب یک‌هزار تومان خریداری می‌کردیم، اما در این چند روز آب را به قیمت هر مترمکعب 12 هزار تومان خریداری می‌کنیم. 

شفیعی با اشاره به اینکه این آب توسط تانکر حمل می‌شود، گفت: این روزها که آب قطع شده، هزینه‌ای که برای خرید آب پرداخت می‌کنیم بالا است به طوری که روزی 120 هزار تومان از داخل شهرک و از تانکرهای آبرسانی و 280 هزار تومان نیز از بیرون آب خریداری می‌کنیم که جمع پول آب بالغ بر 400 هزار تومان می‌شود. 

وی با بیان اینکه آب این شهرک توسط شهرک‌های صنعتی استان تهران تأمین می‌شود، گفت: در طی این 10 روز بارها به شرکت شهرک‌های صنعتی تهران مراجعه کرده‌ایم، اما آنها اعلام می‌کنند که دِبی چاه‌ها پایین است و نمی‌توانیم آب شرب شهرک را تأمین کنیم. 

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه