همراه ما باشید

جاده کرج- چالوس جمعه یکطرفه می‌شود

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: از ساعت 14 جمعه چهارم مرداد این هفته تا ساعت 24 همان روز تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

سرهنگ رضا گودرزی رئیس پلیس راه استان البرز در رابطه با آخرین وضعیت ترافیکی استان البرز گفت: جاده کرج - چالوس روز جمعه چهارم مرداد ماه با هدف روان سازی ترافیک، یک طرفه می‌شود.

رئیس پلیس راه استان البرز  افزود: از ساعت 14 جمعه  چهارم مرداد این هفته تا ساعت 24 همان روز تردد وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و همچنین تردد وسایل نقلیه از ساعت17 روز جمعه چهارم مرداد تا ساعت 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت نیزروز جمعه در جاده کرج - چالوس ممنوع است افزود: ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا پایان محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.

گودرزی گفت: اکنون در ورودی جاده کرج - چالوس تا محدوده وینه خط جنوب به شمال ترافیک خودروها سنگین گزارش شده است. همچنین در خط شمالی آزاد راه کرج – قزوین از محدوده پل کلاک تا ساسانی کرج نیز تردد خودرو ها به کندی صورت می گیرد.

این مقام انتظامی با اعلام آمادگی پلیس راهور برای خدمات رسانی هر چه بهتر به مسافران در جاده ها،  از رانندگان خواست تا با رعایت اصول ایمنی و پرهیز از شتاب زدگی سفر بی خطری را رقم بزنند.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه