همراه ما باشید

دستگیری برداران دالتون در مهرآباد جنوبی تهران

چهار فرد سابقه دار معروف به برداران دالتون حین درگیری با ماموران دستگیر و روانه زندان شدند.

خبرگزاری میزان: سرهنگ حسن نورآبادی، رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی در تشریح این خبر بیان داشت: روز گذشته ماموران عملیات کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی حین گشت زنی با یک خودروی ۴۰۵ مشکوک که هیچگونه پلاکی بر روی آن نصب نبود برخورد و در ادامه برای بررسی موضوع، به کله پزی که خودرو کنار آن پارک شده بود مراجعه کردند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد هیچ کدام از شهروندان اطلاعی از اینکه خودرو برای چه کسی است ندارند و در نتیجه ماموران به محل پارک خودرو رفته و برای مشخص شدن وضعیت ۴۰۵ فاقد پلاک را بررسی کردند که مشخص شد درب خودرو باز هست.
وی افزود: حین بررسی خودرو بالاخره چهار مرد جوان از داخل همان کله پزی بیرون آمدند و بیان داشتند که خودروی مذکور برای این افراد است، اما وقتی از طرف ماموران مورد پرس و جو قرار گرفتند جواب‌های ضد و نقیضی را مطرح کردند و در اقدامی با سوار شدن بر خودرو، بدون توجه به ماموران و گرفتن آن سمت ماموران برای زیر کردن شان از محل متواری شدند.

وی در ادامه اظهار کرد: مشخصات خودرو و چهار سرنشین آن به واحد‌های گشتی دیگر اعلام شد که بالاخره بعد از ۴۰ دقیقه ماموران یک واحد گشتی دیگر موفق به رویت این خودرو که کنار بوستان المهدی پارک شده بود شدند و با رفتن به سمت این افراد که صندوق عقب خودرو را برای دیده نشدن فاقد پلاک بودن خودرو بالا داده بودند به پرس و جو از این افراد پرداختند.

این مقام انتظامی در ادامه گفت: متهمان در یک لحظه با ماموران درگیر شدند و قصد داشتند دوباره از این محل متواری شوند و با اقدامات خود نظم عمومی محله را نیز به هم ریخته بودند که این بار با اقدام سریع، ماموران گشتی موفق به دستگیری هر چهار متهم و انتقال آن‌ها به کلانتری شدند.
سرهنگ نورآبادی افزود: این چهار متهم هنگام انتقال به کلانتری، ماموران را مورد تهدید و توهین قرار دادند.

وی تصریح کرد: سه تن از متهمان برادر و یکی از آن‌ها خواهرزاده این افراد می‌باشد که با تشکیل باندی معروف به برادران دالتون اقدامات تبهکارانه خود را انجام می‌دهند و در کلانتری نیز بار‌ها اعلام کردند که، چون برداران دالتون می‌باشند هیچ کس نمی‌تواند با آن‌ها کاری داشته باشد.

سرهنگ نورآبادی، رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی با اعلام این خبر در انتها بیان داشت: متهمان با تشکیل پرونده‌ای به مقام محترم قضائی معرفی شدند که النهایه برای هرکدام از آن‌ها به صورت جداگانه قرار وثیقه نیم میلیارد تومانی صادر شد و متهمان به زندان منتقل شدند.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه