همراه ما باشید

روایت فرمانده سپاه گلستان از تلاش ضدانقلاب در سیل آق‌قلا

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: در زمان سیل برخی از معاندان و دشمنان اسلام و انقلاب می‌خواستند در آق‌قلا اختلافات قومی ایجاد کنند اما محکم ایستادیم که چنین نشود و به لطف الهی مردم هم در دهان ضد انقلاب زدند.

خبرگزاری تسنیم: سردار حسین معروفی ظهر امروز در حاشیه جلسه قرارگاه سازندگی سلمان اظهارداشت: امام خامنه‌ای در جریان سیل مهمترین موضوعی که مدیریت کردند گره زدن مردم به ماجرا بود و ما مطلبه‌گر خواسته‌های مردم هستیم و آنان باید حضور ما را کنار خودشان با تمام وجود حس کنند.

وی با اشاره به صرفه‌جویی‌های صورت گرفته در جریان ساخت پروژه‌های سپاه افزود: توانسته‌ایم پروژه 800 میلیون تومانی را با همکاری و حضور مردم با 280 میلیون تومان تمام کنیم؛ پس می‌شود با همین بودجه‌ها چند برابر کار کرد.

فرمانده سپاه نینوای استان با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت گفت: در زمان سیل برخی از معاندان و دشمنان اسلام و انقلاب می‌خواستند در آق‌قلا اختلافات قومی ایجاد کنند اما محکم ایستادیم که چنین نشود و به لطف الهی مردم هم در دهان ضد انقلاب زدند.

وی افزود: شبی نیست که با مسئولان مربوطه تلفنی صحبت نکنم چون می‌دانم همه ما باید تا لحظه آخر پای کار مردم باشیم.

سردار معروفی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی گروه‌های جهادی خاطرنشان کرد: برای تسریع در امر بازسازی مناطق سیل‌زده، گروه‌های جهادی که از سراسر کشور وارد استان می‌شوند با کمک گروه‌های جهادی محلی و خود مردم کار خدمات‌رسانی به مردم مناطق سیل‌زده را پیش خواهند برد.

وی در پایان گفت: یادمان شهدای خدمت که در جریان سیل به شهادت رسیدند در جاده خواجه نفس به گمیشان ساخته خواهد شد و در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری خواهد رسید.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه