همراه ما باشید

سرلشکر سلامی: ایران شکست‌‌ناپذیر و قدرتمند است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این‌که فرزندان ملت ایران اجازه نمی‌دهد که فرمان بیش از ۴۸ ساعت طول بکشد، تأکید کرد: در زمین، دریا و هوا راه را بر دشمنان بسته‌اند و بر روی زمین با فقر می‌جنگند.

خبرگزاری تسنیم: سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی ظهر امروز در جمع جهادگران سیل خوزستان اظهار داشت: همه اقشار ایران ‌در برابر سیل دست به دست هم دادند و مثل سنگرها عمل کردند.

وی با اشاره به نبرد غیرتمندانه و شرافتمندانه با سیل همچون هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: همه در صحنه آماده بودند تا نجات‌گر صحنه نبرد سیل باشند‌ و به برکت دستور رهبرمعظم انقلاب، همه ملت پای کار آمدند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که تاریخ یک کشور را جوانان آن سرزمین می‌سازند، گفت: ایران اسلامی شرایط سختی را تجربه کرده و از بین این دشواری‌ها بزرگ شده‌ایم و هنوز ‌در حال زورآزمایی و مبارزه جهانی با قدرت‌ها هستیم.

وی با اشاره به این‌که در درون سرزمین با همه ناهنجاری، سختی‌ها، کمبودها و دشمنان می‌جنگیم، بیان کرد: اگر دشمن خارجی بخواهد عزت ایران اسلامی را هدف قرار دهد، فرزندان این سرزمین در دریا او را از آسمان به زمین می‌کشانند.

سرلشکر سلامی ادامه داد: اگر کفتار پیر استکبار که سهم بزرگی در عقب نگه داشتن ملت ایران و غارت ثروت‌های مادی و معنوی در تاریخ 100 ساله دارد بخواهد عرض اندام کند، فرزندان این ملت در دریا او را بین ناوهای آمریکایی و انگلیسی بیرون می‌کشند و به ساحل می‌آورند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این‌که فرزندان ملت ایران اجازه نمی‌دهد که فرمان بیش از 48 ساعت طول بکشد، تأکید کرد: در زمین، دریا و هوا راه را بر دشمنان بسته‌اند و بر روی زمین با فقر می‌جنگند.

وی با اشاره به اینکه ایران شکست‌‌ناپذیر، قدرتمند و توانا‌ست، گفت:‌ مردم به عنوان رویش‌های انقلاب اسلامی قرار دارند و در صحنه جنگ نظامی بودن آسان‌تر است اما جهاد برای ساختن امر مهم و نیازمند صبر، تحمل و طاقت است.

سردار سرلشکر سلامی با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی جوانان جهادگر، بیان کرد: راه پیشرفت را یاد گرفته‌ایم و کسی به جزء رهبران بزرگ انقلاب اسلامی به ما یاد نداده است. این راه، راه استقلال، عزت، پیشرفت، امنیت، رفاه و سربلندی را به ما یاد دادند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه بعداز قرن‌ها امروز آزاد و مستقل هستیم، گفت: ‌در جهانی که کمتر کشوری را می‌توان یافت که مستقل، صاحب اراده و مقاوم در برابر همه قدرت‌ها باشد، امروز همه یاد گرفته‌اند که نباید درباره ایران اشتباه فکر کنند‌.

وی با اشاره به این‌که آموزگار بزرگ مقاومت ملت ایران است، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی درس‌های بزرگی به آمریکا و متحدان آنها می‌دهد و نشان داده که فشار، محاصره، تحریم، ارعاب هیچکدام راه مواجه با ملت ایران نیست و تحت این شرایط ملت ایران قوی‌تر، مستحکم‌تر و مسلط‌تر می‌شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایرانی‌ها نه فریب می‌دهند و نه فریب می‌خورند بلکه جوانمردانه در جهان قد علم می‌کنند. نه به کسی ظلم می‌کنند و نه هیچ ظلمی را می‌پذیرند.

وی با اشاره به این‌که فرهنگ ایران فرهنگ عاشوراست، بیان کرد: دشمن می‌خواهد از طریق فلج کردن اقتصاد و فشار معیشتی ملت ایران را در برابر نظام قرار دهد بنابراین جنگ نقطه حضور جهادگران است.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه