همراه ما باشید

‌ماجرای خانه ایی ‌که در سیل با پادرمیانی سردار سلامی تخریب شد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان سفر به استان خوزستان و بازدید از مناطق سیل‌زده به قولی که چندماه پیش به یکی از خانواده‌های حمیدیه‌ای داده بود عمل کرد.

تسنیم: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان سفر به استان خوزستان و بازدید از مناطق سیل‌زده به قولی که چندماه پیش به یکی از خانواده‌های حمیدیه‌ای داده بود عمل کرد.

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روز گذشته وارد استان خوزستان شده و در حال بازدید از مناطق سیل‌زده و روند خدمات‌رسانی به این مناطق است.

شهرستان حمیدیه که در جریان سیل در خطر ورود سیلاب به منازل و داخل شهر بود یکی از مناطقی بود که سرلشکر سلامی از آن بازدید کرد و اتفاقی افتاد که بسیار برای مردم جالب بود.

در سفر چندماه گذشته فرمانده کل سپاه‌، هنگامی که کرخه طغیان کرده بود و چیزی نمانده بود که شهر کاملا زیر آب برود مردم این شهرستان به همراه نیروهای جهادگر بسیجی از سراسر کشور مقاومت جانانه‌ای کردند که سبب شد آب وارد شهر نشود.

در این حین یکی از منازل باید تخریب می‌شد تا آب تخلیه شده و وارد شهر نشود، اما شرایط به گونه‌ای بود که به دلیل عدم همراهی صاحب آن منزل عملیات مقابله با سیل با اختلالی مواجه شده بود،

سرلشکر سلامی که آن زمان جانشین فرمانده کل سپاه بود در حمیدیه حضور داشت و پس از اطلاع از موضوع با صاحب خانه وارد گفت‌وگو می‌شود و به او قول می‌دهد در صورتی که همراهی کند و اجازه تخریب خانه را بدهد در کمترین زمان ممکن سپاه خانه را برایش می‌سازد.

امروز در جریان بازدید سردار سلامی در کسوت فرمانده کل سپاه نخستین واحد مسکونی که سپاه در شهرستان حمیدیه احداث و آماده سازی کرده بود به این خانواده تحویل شد و قول سرلشکر سلامی در کمترین زمان ممکن عملی شد.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه