همراه ما باشید

دلیل تأخیر در آغاز لیگ برتر فوتبال چیست؟

وزیر ورزش و جوانان در خصوص تأخیر در آغاز لیگ فوتبال و وضعیت ورزشگاه‌ها گفت: این اقدام در راستای تکیمل مراحل حرفه‌ای شدن فوتبال است و فدراسیون هم با جدیت این موضوع را دنبال می‌کند.

ایسنا: مسعود سلطانی فر در حاشیه بازدید و افتتاح هشت پروژه ورزشی در استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: بخشی از پروژه‌هایی که امروز در البرز افتتاح شد با سرمایه دولتی و بخشی هم با سرمایه گذاری بخش خصوصی بود.

سلطانی فر افزود: یکی از سیاست های مهم دولت این است که بخش زیادی از پروژه‌هایی نیمه تمامی که وجود دارد با مشارکت بخش خصوصی تکمیل شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان در زمینه استفاده از مشارکت بخش خصوصی دستگاهی برتر است و فکر می‌کنیم با همین رویکرد می‌توانیم از ۳۸۰۰ پروژه نیمه تمام ظرف یک تا دو سال آینده بخش زیادی را تکمیل کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه استان البرز با تلاشی که مسئولان استان دارند روز به روز وضعیت بهتری پیدا می‌کند گفت: این بهبود وضعیت هم در زمینه تکمیل اماکن ورزشی و هم ورزش همگانی، بانوان و قهرمانی است و فکر می‌کنم در رویدادهای بین‌المللی قهرمانان خوبی از البرز داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: اشتیاق مردم البرز به ورزش بسیار بالاست و قهرمانان نامداری از البرز داریم و وضعیت در آینده بهتر خواهد شد.

وی در خصوص سالن ۶ هزاز نفری کرج هم گفت: این سالن جزو ۱۱ سالنی است که در کل کشور در حال ساخت است و بنا داریم تمام این سالن‌ها که بین ۴۵۰۰ تا ۶ هزار نفر ظرفیت دارد را تا پایان دولت یازدهم به بهره‌برداری برسانیم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: بسیاری از این پروژه‌ها بین ۱۶ تا ۲۰ سال گذشته شروع و با ۲۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی رها شده بود. خوشبختانه از دو سال قبل همه این پروژه‌ها شروع شد اما سالن کرج براساس زمانبندی پیش نرفته و عقب است.

وی ادامه داد: با پیمانکار پروژه اتمام حجت کردیم تا با تأخیری چهار ماهه به بهره‌برداری برسد.

سلطانی فر در خصوص تأخیر لیگ و وضعیت ورزشگاه‌ها هم گفت: این اقدام در راستای تکمیل مراحل حرفه‌ای شدن فوتبال است، فدراسیون هم با جدیت این را دنبال می‌کند.

وی افزود: امیدواریم استانداردهای AFC و فیفا در ورزشگاه ‌ها ایجاد شود تا لیگ امسال در شرایط بهتری برگزار شود.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به اینکه ممکن است برخی استان‌ها میزبانی لیگ را از دست دهندT گفت: نمی‌دانم.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه