همراه ما باشید

واکنش کالدرون به احتمال جدایی بیرانوند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه مشکلی با محسن خلیلی مدیر این تیم ندارد، درباره قرار دادن مصلح و رفیعی در لیست مازاد و احتمال جدایی بیرانوند و علیپور واکنش نشان داد.

مهر: گابریل کالدرون در پایان دیدار پرسپولیس و سایپا در جام شهدا و باخت ۲ بر صفر به حریف، در جمع خبرنگاران گفت: روی دو اشتباه دو گل از حریف دریافت کردیم. تلاشم این بود تا از نفرات جوان در این مسابقه استفاده کنم.

وی افزود: امروز تیم اولمان را در زمین نگذاشتم. باید تمام کسانی که تمرین کرده بودند را می دیدم. پرسپولیس قهرمان لیگ بوده و سعی می کنیم این مسیر را ادامه بدهیم. باید تمام بازیکنانم را بشناسم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا باید منتظر تصمیم جدید از کالدرون باشیم؟ تاکید کرد: در بازی جمعه تیم اول ما به میدان می رود. اجازه بدهید در این دو بازی بازیکنانم را زیر نظر بگیرم. شما هم باید فرصت بدهید تمام بازیکنانم را ببینم. بعضی ها شرایط بازی پیدا کرده اند و بعضی ها هم کار دارند. وقتی لیگ شروع شود دیگر وقت تست کردن نیست. در درجه اول باید کار شناخت بازیکنان را انجام بدهم.

کالدرون درباره احتمال جدایی بیرانوند و علیپور تصریح کرد: در اینباره هیچ اطلاعی ندارم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا موافق جدایی این بازیکنان هستید؟ اظهار کرد: بیرانوند بهترین دروازه بان آسیا است و معلوم است می خواهم او در تیم بماند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص شائبه اختلافش با محسن خلیلی به خاطر عدم هماهنگی بازی های تدارکاتی خوب در اردوی ترکیه گفت: مشکلی با خلیلی نداشتم. این موردی بود که نتوانستیم بازی تدارکاتی داشته باشیم ولی تمام شد و باید کار را جلو ببریم.

کالدرون درباره وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس یادآور شد: دو بازیکن در نظر داریم. یک بازیکن آفریقایی و برزیلی مدنظر ما هستند.

وی در خصوص جدایی مصلح و سروش رفیعی و اینکه آیا نظر مستقیم خودش بوده است؟ گفت: بله خودم در اینباره تصمیم گرفتم. قوانینی در فوتبال هست که دست و پای تیم را بسته است. برای جذب بازیکن محدودیت داریم. از طرفی کنعانی زادگان و وحید امیری که ملی پوش هستند به تیم اضافه شدند.

سرمربی پرسپولیس درباره سومین بازیکن مازاد پرسپولیس و اینکه چه زمانی نام این بازیکن مشخص می‌شود، تاکید کرد: باید با خود بازیکن صحبت کنم. هنوز مهاجمی به تیم اضافه نشده است. در این صورت باید با این بازیکن صحبت کنم.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه