همراه ما باشید

دلیل توقیف اتوبوس‌ بی آرتی توسط پلیس چه بود؟

عصر امروز چهارشنبه یک دستگاه اتوبوس دودزا از خط یک بی آرتی تهران در طرح برخورد با خودروهای دودزا توسط پلیس راهور تهران متوقف و راهی پارکینگ شد.

مهر: مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از توقف یک دستگاه اتوبوس دودزا از خط یک بی آرتی تهران در طرح برخورد با خودروهای دودزا خبر داد.

سرهنگ محمد رازقی رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: عصر امروز چهارشنبه یک دستگاه اتوبوس دودزا از خط یک بی آرتی تهران در طرح برخورد با خودروهای دودزا توسط پلیس راهور تهران متوقف و راهی پارکینگ شد.

به گزارش خبرنگار مهر، چندی پیش پلیس راهور پایتخت اعلام کرده بود که کلیه وسایل نقلیه به علت نقص فنی دودزا هستند ترددشان در سطح معابر شهری ممنوع است، در صورت مشاهده توسط کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برابر مقررات اخذ پلاک خواهد شد و پلاک اعزام به تعمیرگاه به راننده وسیله نقلیه دودزا تحویل می‌گردد.

بر اساس این اعلام چنانچه مشکل نقص فنی خودرو در مدت زمان مشخص شده در برگه رسید پلاک اعزام به تعمیرگاه برطرف گردید، صاحب وسیله نقلیه می‌تواند به ستاد راهنمایی و رانندگی منطقه‌ای که پلاک خودرو در آن ضبط شده است مراجعه کند و پس از آزمایش توسط کارشناسان منطقه پلاک اعزام به تعمیرگاه را تحویل دهد و پلاک اصلی خود را دریافت کند. اما در صورتی که صاحب وسیله نقلیه طی مدت زمان مشخص شده به مشکل فنی وسیله نقلیه خود رسیدگی نکند و توسط کارکنان پلیس راهور در سطح شهر مشاهده شود، خودرو به پارکینگ انتقال داده خواهد شد.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه