همراه ما باشید

ویسی: در بیابان هم بگویند بازی می‌کنیم!

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از پیروزی تیمش مقابل نیروی زمینی صحبت‌های جالبی کرد.

باشگاه خبرنگاران: عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل نیروی زمینی تهران و صعود به فینال جام شهدا بیان کرد: نمی‌دانستیم در جام شهدا بازی داریم یا خیر، زیرا سازمان لیگ امنیت ورزشگاه را تامین نکرده بود و در برزخ بودیم. بازیکنان و تیم ما  خسته بودند، اما وظیفه ما بود در جام شهدا بازی کنیم.

او افزود: به دلیل حضور در این تورنمنت، ۲ بازی دوستانه با تیم‌های با بادران و استقلال خوزستان داشتیم که آن مسابقات را لغو کردیم. اگر پرسپولیس به فینال رسید، امیدوارم بازی با پرسپولیس هم بازی خوبی باشد و فینال خوبی را ببینیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در مورد اختلافاتش با مدیران باشگاه اظهار کرد: ماجرای خاصی نبود و قرار بود جلسه‌ای داشته باشیم. در مورد شرایط مان برای حضور در لیگ برتر هم باید بگویم که بدنسازی مان تمام شده و باید بازی‌های دوستانه برگزار کنیم تا آمادگی بدنی داشته باشیم و سپس اگر بعد از آن هم مسابقات شروع نشد، دوباره بدنسازی می‌کنیم. بی برنامگی به فوتبال ملی، باشگاهی و تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند، لطمه می‌زند و امیدوارم تکلیف لیگ مشخص شود.

ویسی در خصوص شرایط ورزشگاه این تیم گفت: یک ماهه نمی‌شود یک استادیوم را درست کرد. وقتی ورزشگاهی استاندارد نباشد، نیست و حداقل تجهیز یک ورزشگاه ۶ ماه زمان می‌برد.

وی درباره اینکه اگر ورزشگاه این تیم تایید نشود، باید در استان دیگری رقابت کند، اظهار کرد: اگر این نظم و انضباط برای همه تیم‌ها است، ما در بیابان هم بازی می‌کنیم، اما باید پا فشاری و قوانین برای همه تیم‌ها باشد تا مشکلی در آینده پیش نیاید.

ویسی در پایان در مورد نقل و انتقالات تیمش بیان کرد: بازیکنان زیادی نگرفتیم و سه بازیکن جذب کردیم و یک گلر گرجستانی هم گرفتیم که امروز بازی کرد و عملکرد خوبی هم داشت.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه