همراه ما باشید

سرقت ۴۰ میلیاردی زن نمکی از قائمشهری ها

متهم که زنی ۵۰ ساله و اهل یکی از استان‌های جنوب غربی کشور است با همدستی پسر ۳۳ ساله خود به بهانه خرید نان خشک و فروش اقلام خرد به در منازل شهروندان مراجعه کرده و با شناسایی افراد دارای تمکن بالا در فرصتی مناسب اقدام به سرقت طلاجات و اشیا قیمتی از منزل آنان می‌کرد.

 مهر: فرمانده انتظامی مازندران از کشف سرقت ۴۰ میلیاردی توسط مادر و فرزندی که با خرید نان خشک اقدام به سرقت منزل شهروندان در قائم شهر می کردند، خبر داد.

سردار محمود میرفیضی اظهار داشت: متهم که زنی ۵۰ ساله و اهل یکی از استان‌های جنوب غربی کشور است با همدستی پسر ۳۳ ساله خود به بهانه خرید نان خشک و فروش اقلام خرد به در منازل شهروندان مراجعه کرده و با شناسایی افراد دارای تمکن بالا در فرصتی مناسب اقدام به سرقت طلاجات و اشیا قیمتی از منزل آنان می‌کرد.

این مقام انتظامی، خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی متهم و فرزند وی که حدوداً ۵ ماه در این شهرستان سکونت داشتند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

سردار میرفیضی، در ادامه اظهار کرد: در بررسی حساب‌های بانکی متهمان که هرکدام دارای چندین فقره سابقه کیفری نیز هستند ۴ میلیارد ریال وجه نقد که از طریق فروش طلاجات به دست آورده بودند، کشف شد.

وی افزود: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت منزل، سرقت طلاجات و اشیا قیمتی شهروندان اعتراف کردند که با بررسی‌های به عمل آمده این افراد بیش از ۴۰ میلیارد ریال از اموال مالباختگان را به سرقت برده‌اند که تلاش برای کشف اموال سرقتی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد: از اعتماد به افرادی که تحت هر عنوانی به درب منزل آنان مراجعه می‌کنند خودداری کرده و حتماً منزل و محل کسب خود را به سیستم‌های امنیتی و هشدار دهنده مجهز کنند.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه