همراه ما باشید

جهانگیری: مرزها خط قرمز است

معاون اول رئیس جمهور گفت: مرزها خط قرمز جمهوری اسلامی هستند و این را در مرزهای آبی خود نشان داده‌ایم.

 تسنیم: اسحاق جهانگیری ظهر امروز در مراسم افتتاحیه پروژه‌های کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی که به صورت ویدیو کنفرانس در اردوگاه ثامن‌الائمه برگزار شد، همزمان با افتتاح 31 نیروگاه خورشیدی در روستای چاه نصر نیشابور، اظهار داشت: یکی از نیازهای اساسی مورد نیاز کشور نیروگاه‌های خورشیدی هستند که کمیته امداد وارد آن شده و امیدواریم که بتواند برای بهره‌برداران آنها برکت داشته باشد و امیدواریم که بتوان آنها را توسعه داد.

وی همچنین در ادامه این مراسم همزمان با افتتاح پروژه‌های مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی در شهرستان درگز اظهار داشت: درگز یک شهرستان مرزی است و مرزداران ما در این شهرستان هم از مرزهای خراسان رضوی از مرزهای ما حفاظت می‌کنند.
معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: مرزها خط قرمز جمهوری اسلامی هستند و ما این را در مرزهای آبی خود نشان داده‌ایم که حتی اگر کشوری مانند آمریکا به اشتباه هم وارد مرزهای ایران شود نیروی مسلح ما آن را بیرون می‌کند مسکن؛ مدد جویان برای ما بسیار اهمیت دارد و امیداریم این مسکن‌ها در شهر مرزی درگز برای تمام مددجویان مبارک باشد.

جهانگیری همچنین در افتتاح اردوهای دانشجویی کمیته امداد خاطرنشان کرد: این اردوها دارای اهمیت بسیار زیادی هستند و ما شاهد بوده‌ایم دانشجویان کمیته امداد امان خمینی در بسیاری از موارد رتبه‌های مناسبی داشته‌اند.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه