همراه ما باشید

توهین عضو شورای عالی استانها به خبرنگاران

همزمان با روز خبرنگار محمد قانبیلی عضو شورای عالی استانها به خبرنگاران در حاشیه صحن علنی شورا بابت نشر اظهارات قبلی خود مبنی بر این که یک اشغال جمع کن است به شدت حمله کرد.

 تسنیم: بیست و یکمین اجلاس عمومی شورای عالی استانها صبح امروز پنج شنبه 17 مرداد در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

درحالی این اجلاس همزمان با روز خبرنگار برگزار شد که محمد قانبیلی نماینده مردم استان تهران در شورای عالی استانها در حاشیه این اجلاس به میان خبرنگاران آمد و نسبت به انتشار فیلم اظهارات قبلی خود مبنی بر این که شغل خود را آشغال جمع کنی عنوان کرده بود،‌به شدت انتقاد کرد و به تهدید برخی از آنان پرداخت.

البته وی در حاشیه اجلاس نیز با تهدید خبرنگاران مدعی شده فیلمی که توسط رسانه ها منتشر شده، توسط نیروهای اطلاعات در حال بررسی و پیگیری است و به زودی به این موضوع رسیدگی خواهد شد.

وی در پاسخ به درخواست خبرنگاران مبنی بر اثبات ادعاهای خود گفت: به شما ربطی ندارد، شما خبرنگاری بیش نیستید، آقای شمشادی باید پاسخگو باشد که خبرنگار را همینطوری اینجا راه ندهد.

به گزارش تسنیم محمد قانبیلی درحالی امروز نسبت به انتشار اخبار و فیلم خود به خبرنگاران حمله ور شد که وی در اجلاس قبلی با این نکته که فیلمم را منتشر کنید از خبرنگاران درخواست کرد که فیلم خود را منتشر کنند.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه