همراه ما باشید

سردار وحیدی: تدبیر رهبری و بصیرت ملت فتنه ۸۸ و ۹۸ را پایان داد

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی با اشاره به اینکه جریان فتنه همواره انقلاب و نظام اسلامی را تهدید می‌کند گفت: تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت مردم فتنه ۸۸ و ۹۸ را پایان داد.

مهر: سردار احمد وحیدی پیش ازظهر یکشنبه در همایش گرامیداشت حماسه ۹ دی در چالوس گفت: ۹ دی یکی از روز‌های ایام الله است که باید آن را مهم دانسته و به آن توجه داشت.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: در انتخابات سال ۸۸ تعداد ۴۰ میلیون نفر رأی دادند و بیش از ۸۰ درصد مردم پای صندوق رأی آمدند که بی نظیر بود و این میزان مشارکت در انتخابات هیچ کشوری سراغ نداریم.

وی ادامه داد: انتخابات سال ۸۸ ریاست جمهوری پر شور بود و یک بلوغ سیاسی برای مردم ایران بود و در ایام زمان تبلیغات انتخاباتی هیچ درگیری در اوج شور و نشاط نبود که دشمن دست به دهان ماند.

سردار وحیدی اذعان داشت: دشمن فکر می‌کرد با قطعنامه‌هایی که قبل از انتخابات ۸۸ داده مردم در روز انتخابات شرکت نمی‌کنند و ۵ قطعنامه علیه ایران صادر شده بود، اما مردم به لبیک رهبری به صحنه آمدند و حضور حداکثری در انتخابات داشتند و عظمت کم نظیری خلق شد.

وزیر اسبق دفاع تصریح کرد: رهبر انقلاب از قبل تذکر می‌دادند که ممکن است دشمن بعد از انتخابات حاشیه‌هایی را به وجود بیاورد.

وی بیان داشت: علیرغم تأکیدات مقام معظم رهبری بر آرامش در سال ۸۸ متأسفانه دو کاندیدای ریاست جمهوری اعم از موسوی و کروبی تاکید بر ابطال انتخابات داشتند و مسیر اغتشاشات فراهم شد تا دشمن برنامه ریزی کند و همواره تاکید بر تقلب در انتخابات داشتند.

سردار وحید بیان داشت: جالب است افرادی که شعار دموکراسی و جمهوریت شعار می‌دادند علیه دموکراسی و جمهوریت عمل کردند و رأی مردم را قبول نداشتند.

عضو تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: جریانی شد که حزب مشارکت، سازمان مجاهدین گفتند انتخابات باطل است و راهپیمایی کروبی، موسوی و خاتمی راه انداختند و مسیر شلوغی کشور را ادامه دادند.

وی گفت: نمک ناشناسانی به نام امام علیه امام، به نام آزادی علیه آزادی، به نام مردم و علیه مردم اقدام کردند و کشور را در مسیر نا آرامی پیش بردند

سردار وحیدی بیان داشت: در آشوب سال ۹۸ همان کسانی دست داشتند که در سال ۸۸ نقش اصلی در اغتشاشات داشتند و بعضی‌ها هم در سال ۹۸ سکوت کردند و این‌ها هم مقصر هستند و این بازی دروغ است، زیرا وظیفه داشتند از حق دفاع کنند.

وی گفت: مقام معظم رهبری در فتنه ۸۸ و ۹۸ یک‌تنه از انقلاب و دین دفاع کردند و مانع اجرای نقشه دشمنان شدند.

وحیدی بیان داشت: سال ۸۸ نقشه دشمنان به واسطه فتنه گران این بود که نظام را از بین ببرند و اوباما رسماً از موسوی دفاع می‌کرد و رسماً تمام جریانات ضد انقلاب از فتنه گران حمایت می‌کردند.

عضو تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: آشوب گران به امام حسین (ع) هم رحم نکردند و در عاشورا و تاسوعای حسینی به پایکوبی پرداختند و به عزاداران حسینی حمله کردند.

وی گفت: بصیرت مردم ایران اسلامی، تدبیر مقام معظم رهبری و حضور در صحنه مردم موجب شد تا اغتشاشات سال ۸۸ تمام شود و مردم بار دیگر نشان دادند که انقلاب و نظام را دوست دارند.

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: باید ولایت را بشناسیم و لحظه‌ای از آن جدا نشویم و فتنه را بشناسیم، زیرا یک‌روز می‌گویند با آمریکا مذاکره کنیم از این رو جریان فتنه انگیزی وجود دارد و باید مراقب باشیم.

فرمانده سپاه شهرستان چالوس نیز در این همایش گفت: مردم ولایتمدار و هوشیار شهرستان چالوس همواره پیروی از ولایت و وفاداری به نظام‌را نمایش گذاشتند.

سرهنگ عابدین داغمه چی اظهار داشت: در حماسه ۹ دی مردم ولایتمدار شهرستان چالوس یک روز زود‌تر و در ۸ دی خودجوش به خیابان آمده و اغتشاشات و آشوب را محکوم کردند.

وی گفت: مردم ولایتمدار ایران اسلامی پیرو انقلاب و رهبر انقلاب بوده و اجازه نمی‌دهند دشمن به برنامه ریزی و اجرای نقشه‌های خود در کشور بپردازد.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه