همراه ما باشید

اختلاف انصاری‌فرد و کالدرون به خاطر یک نفر بالا گرفت

سرمربی پرسپولیس دعوت رسمی مدیریت باشگاه پرسپولیس را رد کرد تا اختلاف بین کالدرون و انصاری‌فرد بیش از گذشته بالا بگیرد.

 تسنیم: باشگاه پرسپولیس به مناسبت کریسمس، مراسم ویژه‌ای برای مربیان خارجی خود در نظر گرفته بود که گابریل کالدرون با وجود دعوت قبلی حاضر نشد در این مراسم شرکت کند تا به نوعی اختلاف او و مدیریت باشگاه پرسپولیس بالا بگیرد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس صبح امروز قبل از حضور در محل تمرین تیمش در صفحه اجتماعی خود نوشت که «از باشگاه پرسپولیس نارحت هستم» تا هواداران را در جریان این موضوع قرار دهد.

اختلاف اصلی مدیریت باشگاه پرسپولیس با کالدرون به خاطر یک واسطه است. فردی که به خاطر دوستی‌ نزدیکش با یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس زمینه حضور گابریل کالدرون و در ادامه جونیور براندائو را در پرسپولیس فراهم کرد و در حال حاضر هم سرمربی آرژانتینی را علیه باشگاه تحریک می‌کند.

باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد فرد مدنظر تلاش زیادی می‌‌کند تا بازیکن خارجی آینده پرسپولیس هم از طریق خود به تیم بیاید. انصاری‌فرد در تلاش است دست این فرد را از باشگاه کوتاه کند. نکته جالب توجه اینکه این واسطه در تماس با گزینه‌های خارجی مدنظر باشگاه برای خط حمله اعلام می‌کند که باشگاه پرسپولیس با مشکل جدی مالی مواجه است و به این تیم نیایید!

باید دید اختلاف پیش آمده بین کالدرون و انصاری‌فرد که به خاطر یک «واسطه» بالا گرفته در نهایت منجر به قطع همکاری بین آنها خواهد شد یا نه.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه