همراه ما باشید

دستگیری عوامل نزاع و درگیری در شهرستان ری

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از شناسایی و دستگیری ۴ نفر از عاملان اصلی نزاع و درگیری شب گذشته شهرستان ری، خبر داد.

میزان:رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: ۴ نفر از عاملان اصلی نزاع و درگیری شب گذشته شهرستان ری، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ "سید محمد گنجه" اظهار داشت: در پی دریافت خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مبنی بر وقوع نزاع و درگیری بین تعدادی از میوه فروشان بازار روز محله ۱۳ آبان شهرری موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی تصریح کرد:با حضور ماموران در محل درگیری و در بررسی‌های اولیه مشخص شد، تعدادی از میوه فروشان این محل در دو گروه که در بین آنان افراد سابقه دار و اراذل و اوباش نیز مشاهده می‌شد، به علت اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر شده ند.

این مقام انتظامی، با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و دستورات لازم در این خصوص اخذ شد، خاطر نشان کرد: با توجه به ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی، ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی ۴ نفر از عاملان اصلی این نزاع و درگیری را در محله ۱۳ آبان شناسایی و روز گذشته در کمتر از ۱۲ ساعت دستگیر کردند.

سرهنگ گنجه با اشاره به اینکه دو تن از عوامل اصلی این درگیری از اراذل و اوباش سابقه دار می‌باشند، افزود: متهمان پس از دستگیری و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، گفت: پلیس با هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی واخلاقی و اخلال در نظم عمومی برابر قانون به شدت برخورد خواهد کرد.

وی همچنین به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و مشکلات امنیتی و انتظامی مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه