همراه ما باشید

شایعات درباره اختلاف فریدونی و آذری

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: شایعاتی که درباره اختلاف سعید آذری و مجتبی فریدونی ساخته می‌شود را باور نکنید و فریدونی نیز با قصد و نیت کمک به باشگاه آمده است.

تسنیم: احمد جمشیدی درباره نتایج جلسه امروز هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن اظهار داشت: در این جلسه مجتبی فریدونی به‌عنوان عضو پنجم هیئت‌مدیره باشگاه معرفی شد. همچنین درباره بودجه و مباحث مالی گفت‌وگو کردیم تا بتوانیم به جز 25 میلیارد کمک کارخانه به باشگاه، راه‌کارهایی برای جذب منابع مالی بیندیشیم.

وی افزود: همچنین قرار شد پیش از بازی برگشت برابر الاتحاد عربستان پاداشی به اعضای تیم فوتبال ذوب‌آهن پرداخت شود تا با روحیه خوبی اعزام شده  و دست پر از قطر برگردند. در واقع این پاداشی است که اعضای تیم فوتبال از سال گذشته طلبکار بودند و قرار است با حضور مدیرعامل کارخانه در تمرین تیم به آنها پرداخت شود.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به اینکه آیا درباره سایر تیم‌های ورزشی باشگاه ذوب‌آهن نیز تصمیم‌گیری شد یا خیر، ادامه داد: متأسفانه در جلسه امروز فرصت نکردیم در این خصوص تصمیم بگیریم، اما پس از بازی برگشت با الاتحاد و احتمالاً روز چهارشنبه هفته آینده یا شنبه پس از آن جلسه‌ای داریم و در این خصوص تصمیم می‌گیریم.

وی درباره اینکه برخی لیگ‌ها در آستانه آغاز شدن است و باید زودتر در این باره تصمیم‌گیری شود، گفت: تیم بسکتبال کار خود را آغاز کرده و تیم هندبال مردان نیز حتماً امسال به‌کار خود ادامه می‌دهد و اعلام کرده‌ایم تمرینات خود را آغاز کنند. درباره سایر تیم‌ها نیز در جلسه هفته آینده تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

جمشیدی در پاسخ به اینکه آیا قرار است تیم‌های بانوان حذف شوند، تصریح کرد: با توجه به بودجه باید کمی تعدیل داشته باشیم ولی نه به آن شدتی که تعداد این تیم‌ها زیاد باشد. شاید یکی دو تیم تعدیل شود که بیشتر آنها جزو تیم‌های مطرح باشگاه نیستند و تنها شاید یک تیم مطرح حذف شود. البته فعلاً تا جلسه مذکور تشکیل نشود و مصوبه‌ای نداشته باشیم نمی‌توانم چیزی را اعلام کنم.

وی درباره آخرین وضعیت ورزشگاه فولادشهر و اجرای الزامات سازمان لیگ در آن بیان کرد: کار روی سکوهای در حال ساخت با جدیت پیگیری می‌شود و روز گذشته نیز جلسه‌ای با حضور نماینده استاندار، نماینده کارخانه و باشگاه برگزار شد. چون حداکثر 20 روز دیگر لیگ برتر آغاز می‌شود، تلاش می‌کنیم تا آن زمان سکوها آماده شود. نصب گیت و دوربین‌ها نیز از سوی حراست کارخانه دنبال می‌شود که فکر می‌کنم ظرف روزهای آینده انجام شود.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن درباره صحبت‌هایی که در خصوص اختلاف مجتبی فریدونی عضو جدید هیئت‌مدیره باشگاه با سعید آذری مطرح شده است، گفت: چنین چیزی نیست و ایشان هم امروز در جلسه بود و نظرات مثبتی درباره بودجه و برنامه‌های باشگاه داشت. شایعاتی که ساخته می‌شود را باور نکنید و فریدونی نیز با قصد و نیت کمک به باشگاه آمده است.

وی ادامه داد: اگر هم در گذشته چیزی وجود داشته در جریان آن نیستم و الان اوضاع به این شکل نیست و مدیرعامل کارخانه ایشان را برای کمک به باشگاه منصوب کرده است. فریدونی به مباحث مالی بسیار مسلط است و می‌تواند در این بخش کمک زیادی به باشگاه انجام دهد.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه