همراه ما باشید

وزیر کشور: در خشکسالی مالی قرار داریم

وزیر کشور گفت: اکنون در خشکسالی مالی قرار داریم و تمامی احزاب موافق و مخالف همگی در جنگ با دشمن هستند.

 باشگاه خبرنگاران: عبدالرضا رحمانی فضلی عصر چهارشنبه در دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: کشور در شرایطی قرار دارد که دشمن بر اساس خیالات خود تفسیر و تعابیر داشت.

وزیر کشور بیان کرد: دشمن تصور می‌کرد کار انقلاب اسلامی و نظام با یک فشار حداکثری تمام است که در این راستا دشمنان اقدامات بسیاری در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... انجام دادند.

وی اظهار داشت: دشمن مطمئن بود که مردم جشن چهل سالگی انقلاب را نخواهند دید و چهل سال است که دشمن اینگونه تعابیر غلظ را دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: خارج شدن طرف‌های مذاکره از برجام برای آن‌ها هزینه داشت، اما مقام معظم رهبری تدابیر بسیاری خوبی از جمله تشکیل جلسه سران و تایید مصوبات این جلسه در این زمینه اندیشیدند و این اقدام سرعت کار را بالا برد.

وزیر کشور بیان کرد: اگر قوانین در مسیر پارلمانی خود پیش می‌رفت روند طولانی داشت.

وی ادامه داد: در حوزه محدودیت‌های وارداتی، صادراتی، نفت و بانک‌های عامل اقدامات بسیاری خوبی در کشور انجام شد که در دنیا تقریبا کسی با آمریکا همکاری نکرد و آن‌های که با آمریکا همراهی داشتند از لحاظ سیاسی و اقتصادی به این کشور وابستگی داشتند.

وی بیان کرد: دشمن در مسائل منطقه‌ای تصور می‌کرد که می‌تواند اقدامات خوبی انجام دهد، اما اکنون قیمت ارز، طلا و سکه و کالا‌ها یک ثبات نسبی پیدا کرده است که گرایش آن‌ها به سمت پایین است.

وزیر کشور با اشاره به سیاست داخلی اظهار داشت: هماهنگی خوبی در بخش سیاست داخلی در کشور مشاهده می‌شود و رسانه‌ها با نظام همراهی خوبی دارند.

وی تصریح کرد: در مردم این امید ایجاد شده است که سخت‌ترین شرایط نیز بر طرف خواهد شد.

وی بیان کرد: دشمنان متوجه شدند که قدرت براندازی ایران در داخل کشور را ندارند و اکنون در مسیر تقویت رفت و آمد با ایران هستند.

وزیر کشور تاکید کرد: دشمن متوجه شده است که باید با ایران از سر منطق و عقلانیت و حفظ منافع کشور صحبت کند.

وی بیان کرد: باید انسجام داخلی را جدی گرفت و از سیاست‌های مقام معظم رهبری پیروی کرد.

وزیر کشور ادامه داد: اکنون در خشکسالی مالی قرار داریم و تمامی احزاب موافق و مخالف همگی در جنگ با دشمن هستند و مسئولان کار‌ها را دلسوزانه در استان‌ها پیش می‌برد.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه