همراه ما باشید

«اصغر هندی» رکورددار زندان تهران!

اصغر هندی بعد از آزادی از زندان دوباره دزدی کرد وبرای سی و یکمین بار به زندان رفت.

رکنا: سرگرد رضا اسلام‌نژاد در تشریح این خبر بیان داشت: از چندی قبل سرقت های مشابهی به ماموران کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی گزارش می شد که براین اساس مردی همراه زن جوانی به مغازه های سطح حوزه این کلانتری می رفت و در یک حرکت سریع با کش روی، گوشی مغازه دار، محل را ترک می کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع ماموران عملیات کلانتری وارد عمل شدند و بعد از انجام تحقیقات فنی و پلیسی پیچیده بالاخره موفق به شناسایی متهم سابقه داری معروف به اصغر هندی شدند که مدت کوتاهی بود از زندان آزاد و این بار مرتکب کش روی های سریالی گوشی شده بود.

وی در ادامه اظهار کرد: هماهنگی های قضائی جهت ورود به منزل این متهم صورت گرفت و ماموران عملیات کلانتری طی یک حرکت ضربتی، متهم را به همراه همدست اش دستگیر کردند که از مخفیگاه این فرد بالغ بر 300 گوشی مسروقه به همراه لوازم و قطعات خرد شده گوشی های شهروندان کشف و ضبط شد.

وی در ادامه توضیح داد: متهم سابقه دار معروف به اصغر هندی است که 30 بار توسط کلانتری های متفاوت تهران در نقاط مختلف پایتخت دستگیر و روانه بازداشتگاه شده و بیش از هشت سال نیز حبس تحمل کرده است؛ همچنان بعد از آزادی از زندان به سرقت های خود مبادرت داشته است.

سرگرد اسلام‌نژاد بیان داشت: از متهم 14 گرم هروئین کشف و ضبط و مشخص شد این فرد علاوه بر سرقت گوشی، مبادرت به خرید گوشی های مسروقه از سارقان تهرانی کرده و به جای گوشی به آنها موادمخدر داده است.

در انتها متهم با تشکیل پرونده ای به همراه همدستش به مقام محترم قضائی معرفی شد.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه