همراه ما باشید

آزار و اذیت زنان جوان توسط راننده پژوپارس

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری راننده پژوپارسی خبر داد که بانوان جوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

تسنیم:  اواخر آذر ماه سال گذشته پرونده‌های مشابهی مبنی بر آزار و اذیت تعدادی از بانوان جوان توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 از دادسرای امور جنایی ناحیه 27 تهران برای رسیدگی تخصصی به اداره 16 پلیس آگاهی پایتخت ارجاع شد.

شاکیان پس از مراجعه به اداره شانزدهم پلیس آگاهی، در اظهارهای مشابهی به کارآگاهان گفتند که در ساعات میانی شب (19 تا 22) برای رفتن به منزل از محدوده‌های مترو نواب یا میدان راه‌آهن به مقصد نازی‌‌آباد سوار بر یک دستگاه خودروی سواری پژو شدند که راننده آن (مردی حدوداً 30 ساله) پس از طی مسافتی از میانه راه به سمت اتوبان قم تغییر مسیر داده و به زور و تهدید با سلاح سرد آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

شکات در اظهارات خود عنوان کردند به دلیل دودی بودن شیشه خودرو کسی متوجه فریاد و کمک آنها نمی‌شده و راننده آنها را پس از آزار و اذیت، کنار اتوبان رها ‌می‌کرده است.

کارآگاهان در تحقیقات پلیسی و پایش پلاکهای اعلامی توسط شکات موفق به شناسایی فردی سابقه‌دار و یک دستگاه پژو پارس نقره‌ای رنگ شدند.

سرانجام متهم با هماهنگی‌های قضایی در یکم مرداد 98 در محدوده افسریه دستگیر و به اداره شانزدهم منتقل شد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: متهم پس از مواجهه حضوری با شکات چاره‌ای جز به اعتراف نداشت و به جرمهای ارتکابی‌اش اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار دارد.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه