همراه ما باشید

چمران: ‌به مجلسی در شان انقلاب اسلامی نیاز داریم

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلابی با بیان اینکه مجلس کارآمد مجلسی متشکل از انسان‌های پارسا، متقی و مخلص است، گفت: به مجلسی در شان انقلاب اسلامی نیاز داریم‌.

 تسنیم :مهدی چمران شامگاه سه شنبه در نخستین همایش شانا که در شهرستان دماوند برگزار شد با بیان اینکه مجلس آینده باید زمینه‌ساز ظهور باشد، اظهار داشت: امروز دیگر وقت عمل است و باید منیت‌ها، خودخواهی‌ها و خودمحوری‌ها را زیر‌پا بگذاریم و شیطان نفس را بکوبیم تا جامعه رشد پیدا کند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است و مجلس ما نیز باید در همین مسیر حرکت کند، اما آیا مجلس فعلی اینگونه عملکرده و برای مردم کارهای ارزشمند داشته است؟ خیر چرا که اگر وزیری را استیضاح کرده، رای اعتماد بیشتری دریافت کرده است.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه اینگونه مجلس دردی را برای ما درمان نمی‌کند افزود: مجلس کارآمد مجلسی متشکل از انسان‌های پارسا، متقی و مخلص است، بنابراین باید مجلسی تشکیل شود که چشم به نیروهای خودی داشته باشد نه اینکه به غرب چشم داشته باشد.

چمران با بیان اینکه اگر نتوانیم با نفس خود بجنگیم با شیطان بزرگ یعنی آمریکا نمی‌توانیم بجنگیم گفت: ما به مجلسی در شان انقلاب اسلامی نیاز داریم و نمایندگان خود را باید با شهید مدرس مقایسه کنیم که اگر موفق نشویم تمام این انتخاب شوندگان و انتخابگران در برابر همه و نسل آینده مسئول هستند و باید جواب پس دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان پیرامون بصیرت، باید بصیرت داشت و بصیرت این است که بدانیم چه موقعی چه کاری انجام دهیم که اگر این اتفاق رخ ندهد همه ما نزد خداوند و خون پاک شهدا مسئول هستیم که باید پاسخگوی این نسل و نسل های آینده باشیم.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه