همراه ما باشید

رئیسی: تنها راهی که در برابر دشمن داریم پیشرفت است

رئیس قوه قضائیه گفت: در مدیریت جهادی تولید رونق پیدا می‌کند و مواتع تولید از پیش پای تولید کننده و کارآفرین کنار می‌رود.

باشگاه خبرنگاران: حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در همایش مدیریت جهادی کشور که در سالن همایش‌های سازمان صدا و سیما برگزار شد با بیان اینکه  همه باید به  هشدار‌های امام بزرگوار و رهبری توجه کنیم و دشمن و ترفند‌های آن را بشناسیم؛ گفت:  ما امروز به گستردگی همه داشته هایمان و به گستردگی همه آن چیز‌هایی که داریم، تهدید می‌شویم؛ امروز نیرو‌های جهادی در حوزه‌های مختلف کشور فعالیت میکنند و دستگا‌هایی در حال انجام ماموریت اند؛ امروز در کشور در حالی که بسیار نعمت‌ها و ذخایر ارزشمندی داریم، تهدید می‌شویم.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: در صنعت، کشاورزی، معدن، اقتصاد، نظام‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، کشور ما از جانب دشمنان تهدید می‌شود؛ ما یک راه بیشتر پیش رو نداریم؛ آن راه هم تنها پیشرفت؛  جلو رفتن و برداشتن گام‌های محکم است.

او در ادامه اظهار کرد: در مدیریت جهادی یکی از شرایط مهم، صبر و تحمل و بردباری با مشکلات است. مدیریت می‌تواند در زمان تحریم خطرپذیر باشد یا میگوید با مشکل مواجه شدیم؛ در مدیریت جهادی هیچ مانعی نباید مانع تلقی شود؛ باید با نگاه ما می‌توانیم بر همه موانع فائق آمد.

رئیسی افزود: کسی که در این میدان میخواهد یک مدیریت جهادی ارائه دهد باید موانع دشمن ساز است یا موانعی که میخواهد در دل افراد را خالی کند و اعتماد به نفس را از مدیران و کارشناسان ما بگیرد، جوان را به خود بی اعتماد کند از سر راه برداشت.

او همچنین گفت: باید امیدوارانه حرکت کرد. به هیچ عنوان در مدیریت جهادی نا امیدی جای ندارد. در مدیریت جهادی یاس انسان را دچار کندی و توقف می‌کند.

رییس قوه قضاییه در پایان گفت: در مدیریت جهادی تولید رونق پیدا می‌کند و مواتع تولید از پیش پای تولید کننده و کارآفرین کنار می‌رود و بر گرانی‌ها می‌شود فائق آمد.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه