همراه ما باشید

راست آزمایی کیک های مشکوک سخت است

کرمان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: تاکنون هیچ موردی از کیک های مشکوک به صورت باز نشده نبوده و همه چیز بر اساس گزارشاتی مردمی است.

ایسنا: دکتر "محمد امیرپور" در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا کیک های حاوی قرص و آلوده در جنوب کرمان دیده شده است؟ گفت:راست آزمایی در مورد وضعیت آلودگی کیک های حاوی قرص سخت است و هیچ مستندی در این خصوص نداریم.

وی افزود: تاکنون هیچ موردی از کیک های مشکوک به صورت باز نشده نبوده و همه چیز بر اساس گزارشاتی مردمی است.

معاون غذا دارو دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار کرد: افرادی مراجعه کردند و ادعا داشتند کیک ها بعد از باز شدن حاوی قرص بودند ومعاونت غذا و دارو در حال جمع بندی گزارشات و ارسال به وزارتخانه است زیرا قرص های موجود در کیک ها از نوع متفاوت بودند.

وی بیان کرد: هیچ گونه مسمومیتی در اثر استفاده از کیک های مشکوک گزارش نشده است و کسی مراجعه نکرده است.

معاون دانشگاه علوم پزشکی  جیرفت درباره نشر اخباری در فضای مجازی مبنی بر وجود کیک های آلوده و مشکوک در یکی از مدارس در جنوب کرمان افزود:این موضوع توسط کارشناسان بهداشت محیط در دست بررسی است و به محض اعلام نتایج به اطلاع عموم رسانده خواهد شد.

وی توجه جدی شهروندان، دانش آموزان و خانواده ها را به مصرف مواد غذایی مورد تاکید قرار داد و گفت: اگر چه دستگاه‌ها ذیربط در حال بررسی موضوع کیک های حاوی قرص هستند اما انتظار است همگان در خرید مواد غذایی دقت کنند و نیازهای  خود را از مراکز معتبر خریداری نمایند.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه