همراه ما باشید

سرلشکر سلامی: تعهد کرده‌ایم ایران را در همه عرصه‌ها از بیگانه بی‌نیاز کنیم

فرمانده کل سپاه در حاشیه بازدید از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله گفت: این دانشگاه در حال گذار از شرایط موجود به سمت رفتن به سمت یکی از برتری دانشگاه‌های پزشکی جهان است.

 تسنیم: سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در حاشیه بازدید از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در جمع خبرنگاران گفت: دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله جز یکی از دانشگاه‌های ممتاز کشور است که از هیئت علمی خوبی برخوردار است که حتی برخی از آن‌ها در سطح جهان هم جزو برجستگان پزشکی هستند.

وی افزود: این دانشگاه در حال گذار از شرایط موجود به سمت رفتن به سمت یکی از برتری دانشگاه‌های پزشکی جهان است. ما حتما این مسیر را تقویت می‌کنیم و معتقدیم همه گام‌های اولیه برای رسیدن به قله‌های بزرگ برای ما فراهم شده است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما فقط در حوزه‌های اقتصادی تحریم نیستیم، گفت: ما درعرصه‌هایی که تحت فشار جهانی قرار می‌گیرم بهتر پیشرفت می‌کنیم، زیرا مجبور می‌شویم به ظرفیت‌های داخلی و جوانان خودمان رجوع کرده و الگوی‌های پیشرفت را خودمان طراحی کنیم.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: اگر این دانشگاه همین مسیر را ادامه بدهد به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا می‌کند. ما تعهد کرده‌ایم این کشور را در همه زمینه‌ها از بیگانه بی‌نیاز کنیم و معتقدیم دانشگاه بقیه الله به عنوان نماد دانش پزشکی انقلاب اسلامی باید پیشران و لوکوموتیو حرکت ما در مرز‌های دانش پزشکی و فناوری‌های این حوزه باشد.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه