همراه ما باشید

ماجرای انتصاب‌های جنجالی وزیر «صمت»

نماینده مردم ایذه در مجلس از طرح سوال خود از وزیر «صمت»درباره انتصاب‌های غلط در این وزارتخانه خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ، با بیان اینکه در یک سال گذشته شاهد التهاب ، بی‌ثباتی و افزایش قیمت‌های بی‌رویه در بازار خودرو بوده‌ایم، گفت: شرایط به وجود آمده در بازار خودرو نشان‌دهنده ضعف و نا‌توانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در اعمال نظارت و وظایف قانونی خود است.

وی ضمن انتقاد از مدیریت بازار خودرو از سوی دستگاه‌های متولی، ادامه داد: بازار خودرو در دست دلالان و واسطه‌هایی است که تنها به دنبال منافع نامشروع خود هستند که ضروریست برای ساماندهی این بازار دست واسطه‌ها را از بازار خودرو کوتاه کرد.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با بیان اینکه متاسفانه وزارت صنعت، معدن و تجارت صرفا نظاره‌گر و تماشاگر شرایط به وجوده آمده، است و اقدام موثری برای ساماندهی و کاهش قیمت خودرو انجام نمی‌دهد، ادامه داد: لازم است تا وزارت صنعت و معدن در جهت ساماندهی بازار خودرو برنامه مناسب ارائه و اقدام لازم را انجام دهد.

خادمی تصریح کرد: به همین دلیل بنده سوالی را از رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اینکه در زمان مدیریت بر وزارتخانه مذکور چه اقداماتی برای رفع مشلات مذکور انجام شده و به کدام برنامه ارائه شده عمل کرده‌اید را مطرح کرده‌ام.

وی تاکید کرد: مدیریت ناکارآمد، عدم عملکرد طبق برنامه ارائه شده به مجلس و همچنین انتصاب‌های غلط در این وزارتخانه از جمله محور‌های سوال از وزیر «صمت» است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: از زمانی که وزیر صمت» مدیریت این وزارتخانه را بر عهده گرفته متاسفانه وزارتخانه‌ای که وضعیت خوبی نداشت، شرایطش بدتر شده است.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه