همراه ما باشید

پیمانکار طلبکار اموال بیمارستان در کرج را گرو گرفت!

رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی (ره) کرج گفت: اخیراً یکی از پیمانکاران طلبکار از بیمارستان با حکم قضایی وسایل آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان خارج کرد.

 تسنیم: قاسم طاهر درباره توقیف اموال بیمارستان امام خمینی (ره) اظهار داشت: اخیراً یکی از پیمانکاران طلبکار از بیمارستان با حکم قضایی وسایل آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان خارج کرد.

وی افزود: هنوز بخش زیادی از بدهی‌های بیمارستان به چند پیمانکار دیگر پرداخت نشده و به همین دلیل احکام توقیف اموال دیگری هم وجود دارد.

رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی (ره) کرج با بیان اینکه پیمانکار با حکم قضایی، اموال آزمایشگاه میکروبیوشیمی و پاتولوژی را توقیف و از بیمارستان خارج کرد، بیان کرد: بخش دیالیز این بیمارستان نیز تعطیل شده و پیمانکار تأمین‌کننده تجهیزات این بخش ۹ میلیارد تومان طلب داشته، اما در حال حاضر این میزان به ۴۰ میلیارد تومان رسیده و به دلیل ادامه این بدهی، تجهیزات این بخش را توقیف و از هفته گذشته مانع از ادامه کار آن شده است.

ظاهری افزود: تعطیلی بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) کرج به بهانه نبود صافی و پزشک صورت گرفته است، این بخش پذیرای ۳۰ بیمار دیالیزی بود که در این شرایط به بیمارستان‌های دیگر مراجعه می‌کنند.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه