همراه ما باشید

الله کرم: جریان ائتلاف انقلاب اسلامی وزن نیرو‌های جوان را در نظر بگیرد

رئیس کنونی شورای هماهنگی حزب‌الله با بیان اینکه دولت آینده باید جوان و حزب‌اللهی و انقلابی باشد، گفت: امیدوارم جریان ائتلاف انقلاب اسلامی وزن نیرو‌های جوان و انقلابی را در نظر بگیرد.

فارس: حسین الله‌کرم رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله که در محل ستاد انتخابات وزارت کشور که برای همراهی ثبت‌نام مجید فهمیده (برادر شهید فهمیده) حضور یافته بود، گفت: امروز آمده‌ام من تودیع‌گر دهه اول انقلاب باشم و آن را تحویل برادر شهید فهمیده دهم.

وی افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری دهه دوم انقلاب اسلامی مختص جوانان است و لذا امثال من دیگر نمی‌توانند این کار را دنبال کنند و به همین دلیل باید کار‌ها را به جوانانی، چون آقای فهمیده بدهند.

رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله گفت: سه حرکت باقیمانده از ۵ حرکت دستیابی به تمدن انقلاب اسلامی یعنی تشکیل دولت اسلامی، تشکیل جامعه اسلامی، تشکیل تمدن اسلامی راهی است که دهه چهلم آن را به پیش خواهد برد.

الله‌کرم اضافه کرد: ما دهه اول را با جنگ نظامی شروع کردیم و دهه دوم را با جنگ اقتصادی جوانان شروع خواهند کرد.

وی گفت: در دهه اول، افرادی که روی مین رفتند شهید محسوب می‌شوند و دهه دوم که افرادی که روی مین بیکاری، فقر و تورم می‌روند نام دیگری پیدا خواهند کرد.

رئیس کنونی شورای هماهنگی حزب‌الله افزود: من خودم برای حضور در انتخابات ثبت نام نخواهم کرد.

الله‌کرم افزود: دولت آینده باید دولت جوان و حزب‌الله باشد و در راستای اهداف و آرمان‌های گام دوم انقلاب اسلامی به پیش برود.

وی تصریح کرد: پرچم ادامه حرکت انقلاب اسلامی باید در دست افرادی، چون برادر شهید فهمیده باشد چرا که حرکت انقلابی نیرو و توان جوان انقلابی را می‌خواهد تا بتواند کار کند و این در حالی است که شرایط کشورمان نمی‌طلبد که جوان استراحت کند.

رئیس کنونی شورای هماهنگی حزب‌الله درباره شورای ائتلاف انقلاب اسلامی و حرکت وی ذیل این شورا خاطرنشان کرد: هر کسی که کار سیاسی را آغاز می‌کند باید نگاه اصلی‌اش به ائتلاف باشد و از آنجا که فعلا در کشور دو جریان وجود دارد، اما باید نیم نگاهی به سمت یکی از این دو گروه داشته باشیم.

الله‌کرم گفت: امیدوارم جریان ائتلاف انقلاب اسلامی وزن نیرو‌های جوان و انقلابی را در نظر بگیرد که اگر این کار را کرد ما حتما پیرو آن خواهیم بود و این کار را به عنوان تلاش اصلی دنبال خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: برنامه‌های امثال حزب‌الله، شورای هماهنگی حزب‌الله و نیرو‌های حزب‌اللهی دارای برنامه انقلابی هستند چرا که وضعیت کشورمان به ویژه در جنگ اقتصادی برای مقابله با دشمنان نیازمند برنامه‌های انقلابی است لذا امروز به نظر می‌رسد این حرکت جهادی و انقلابی نمود بهتری می‌تواند پیدا کند.

رئیس شورای هماهنگی حزب‌الله گفت: هرگاه ما در هر جنگی اعم از جنگ اقتصادی و نظامی، سیاسی و اجتماعی و فرهنگی بخواهیم حضور پیدا کنیم نیازمند اقدامی جهادی هستیم.

الله‌کرم با بیان اینکه اعتراضات در کشورمان سازماندهی شده و در چارچوب مشخص دنبال شود تا با منافع ملی و عمومی کشور تضاد پیدا نکند، تصریح کرد: ساختار جمهوری اسلامی ۴۰ ساله است که نیازمند ترتیبات مشخص است.

وی با اشاره به اعتراضات مردم بعد از گران شدن بنزین گفت: عده‌ای از جمع معترضین سوء استفاده کرده و اغتشاشگر شدند و آن‌ها نمودار آتش زدن بانک‌ها و زیرساخت مخابرات و برنامه‌ریزی برای حمله به زیرساخت‌های نفتی و پتروشیمی‌ها در جنوب کشور بودند.

رئیس کنونی شورای هماهنگی حزب‌الله گفت: مشخص است عده‌ای در خارج از کشور به دنبال سوء استفاده از گرانی بنزین بوده و برنامه‌ریزی برای اغتشاش داشتند.

الله‌کرم با بیان اینکه وقتی مردم معترض فرمایش مقام معظم رهبری در جدا سازی صف‌شان از اغتشاشگران را شنیدند در کمترین زمان ناامنی و اغتشاشاتی که در کشور به وجود آمده بود مهار شد، اما باید اعتراضات و ضعیت مشخص‌تری پیدا کند تا مردم بتوانند آن را بیان کرده و مورد سوءاستفاده اغتشاشگران قرار نگیرند.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه