همراه ما باشید

اولویت‌های مجلس یازدهم از زبان یک نماینده

نماینده مردم آستارا در مجلس گفت: ثبات اقتصادی ، توجه به معیشت مردم و اصلاح ساختار بودجه اولویت‌های مجلس یازدهم باشد.

تسنیم: ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه دغدغه اصلی مردم ثبات اقتصادی است و این نبود ثبات برای مردم نگران کننده است، اظهار داشت: باید تیم اقتصادی دولت بهتر عمل کند و نمایندگان مجلس هم باید به این نگرانی‌ها توجه کنند و راهکار‌هایی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور بیابند.

وی افزود: ثبات اقتصادی و توجه به معیشت مردم و اصلاح ساختار بودجه باید در مجلس یازدهم مورد توجه باشد و بودجه را متناسب با شرایط اقتصادی کشور تدوین کنیم.

نماینده مردم آستارا در مجلس با تاکید بر اینکه در سال آتی باید فکری به حال وضعیت درآمدی مردم و همچنین اشتغال جوانان شود، ادامه داد: مهمترین اولویت مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد، زیرا مردم در سال آینده تحمل فشارهای مضاعف اقتصادی را ندارند و باید وضعیت معیشتی مردم سامان یابد.

داداشی اظهار داشت: بحث دیگری که  باید در اولویت قرار گیرد، اصلاح ساختار بودجه‌ریزی کشور است که تغییری نکرد و بهتر است در راس مجلس یازدهم باشد.

وی در همین راستا ادامه داد: اصلاح ساختاری بودجه نیز باید در اولویت مجلس یازدهم قرار بگیرد و مجلس یازدهم برای آبادانی و پیشرفت و جلوگیری از گزند دشمنان برنامه‌ریزی کند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس یادآور شد: با توجه به تلاش دشمن برای جنگ اقتصادی، از طریق تحریم‌های ظالمانه باید قوانین کارآمد تصویب کرد تابراساس آن بتوان تحریم‌ها را دور زد و موانع رشد اقتصادی را رفع کرد، در این صورت می‌توان در برابر اقدامات دشمن پیروز شد.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه