همراه ما باشید

پاسخ نماینده مجلس درباره حمله به کریمی قدوسی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملّی مجلس با تأکید بر ایرانی‌الاصل بودن جواد کریمی قدوسی، تصریح کرد: برخی می‌خواهند با حمله به نیروهای انقلابی، افکار عمومی را از مسائل اصلی کشور منحرف و ناکارآمدی خود را پشت طرح اینگونه مسائل پنهان کنند.

فارس:سخنگوی کمیسیون امنیت ملّی مجلس با تأکید بر ایرانی‌الاصل بودن جواد کریمی قدوسی، تصریح کرد: برخی می‌خواهند با حمله به نیروهای انقلابی، افکار عمومی را از مسائل اصلی کشور منحرف و ناکارآمدی خود را پشت طرح اینگونه مسائل پنهان کنند.

در پی انتشار برخی خبرها مبنی بر اظهارنظر سیّد حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملّی مجلس درباره ایرانی‌الاصل بودن جواد کریمی قدوسی، نماینده ورامین بیانیه‌ای صادر کرد که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید.

«در پی شیطنت رسانه‌ای صورت گرفته از مصاحبه اینجانب که گفته‌ام «این روزها افرادی در مورد ایرانی‌الاصل بودن آقای کریمی قدوسی بحث می‌کنند» و این جمله را از سوی اینجانب، به‌عنوان «خبر» تلقی کرده‌اند و آن را بازنشر داده‌اند، اعلام می‌کنم که آقای کریمی قدوسی، هماهنگونه که خود، در صحن علنی به صراحت اعلام کردند، ایرانی‌الاصل هستند و منظور اینجانب، اشاره به مباحث مطرح شده از سوی افرادی است که این روزها با حمله‌های ناجوانمردانه به نیروهای انقلابی و نمایندگان متدین و متعهد مجلس، می‌خواهند افکار عمومی را از مسائل اصلی کشور منحرف و ناکارآمدی خود را پشت طرح اینگونه مسائل پنهان کنند.

اینجانب به صراحت اعلام می‌کنم آقای کریمی قدوسی از نیروهای انقلابی و از نمایندگان متدین و متعهد مجلس و کمیسیون امنیت ملّی و سیاست خارجه است و طیف گسترده نفوذی‌ها بدانند با این شیطنت‌ها نمی‌توان صورت‌مسئله مشکلات تحمیل‌شده به مردم و ناکامی‌های سازش با غرب را پاک کرد».

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه