همراه ما باشید

بازداشت چند مدیر در خراسان شمالی

از روز گذشته اخباری درباره بازداشت چند تن از مدیران دستگاه‌های اجرایی خراسان شمالی به دلیل تخلف در واگذاری قیر رایگان٬ در کانال‌های خبری منتشر شده است.

 تسنیم: از روز گذشته اخباری درباره بازداشت چند تن از مدیران دستگاه‌های اجرایی خراسان شمالی به دلیل تخلف در واگذاری قیر رایگان٬ در کانال‌های خبری منتشر شده اکه تا کنون واکنش مثبت یا منفی دستگاه قضایی را نداشته است.

برخی از منابع از بازداشت تعدادی از مدیران دستگاه‌های مختلف استان در جریان واگذاری قیر‌های رایگان خبر می‌دهند و در این میان ظهر امروز برخی از کانال‌های خبری٬ نام «م.الف» معاون اسبق سیاسی استانداری خراسان شمالی را نیز در بین دستگیرشدگان اعلام کردند.

بر این اساس معاون سیاسی امنیتی اسبق استانداری خراسان شمالی و مدیر کل اسبق دفتر شهری خراسان شمالی بازداشت شدند. نام یکی از کارشناسان استانداری و شهردار حصار گرمخان نیز در لیست بازداشتی‌هاست.

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی با تایید خبر بازداشت برخی از مدیران استان اظهار داشت: در ارتباط با موضوع توزیع غیر رایگان در استان، اقداماتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در خراسان شمالی صورت گرفته و تعدادی دستگیر شد‌‌ند‌ که به زودی اطلاعات دقیقی از آن منتشر خواهد شد.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه