همراه ما باشید

دلیل عجیب یک پدر برای فراری دادن پسرش از مدرسه! +عکس

پدر ۴۹ ساله در اقدامی عجیب پسرش را از مدرسه فراری می‌داد تا بازی کند. اما دلیل این کار پدر چه بود؟

رکنا: یک پدر کانادایی برای آنکه بتواند از پسرش حمایت کند، او را در طی نقشه‌های مختلفی از مدرسه فراری می‌دهد تا پسرش زمان بیشتری را صرف بازی‌های مختلف کامپیوتری کند!

آقای " دیو هرزوگ " ۴۹ ساله کانادایی، پدر جردن می‌باشد و او به مدت یک دهه است که فرزندش را از مدرسه فراری می‌دهد تا بتواند در زمینه بازی‌های کامپیوتری و کسب درآمد از طریق آن‌ها فعالیت کند! او برای اولین بار دسته کنسول بازی را زمانیکه جردن تنها ۳ سال داشت، به او داد و ساعت‌ها اجازه بازی به او می‌داد!

 دلیل عجیب یک پدر برای فراری دادن پسرش از مدرسه! +عکس

او در سن ۷ سالگی یکی از شناخته شده‌ترین گیمر‌های بازی " Halo " بود و در سن ۱۰ سالگی جردن موفق به کسب درآمد ۲۰۰۰ دلاری از بازی شد و دیو در اینجا متوجه شد که فرزندش می‌تواند به سادگی کسب درآمد کند. جالب است بدانید که جردن یکی از گیمر‌های اصلی بازی فورت نایت می‌باشد که دارای مقام‌های متعددی در این بازی هست و توانسته است مالک استخر پر پول ۳۰ میلیون دلاری شود!

با این حال جردن سال گذشته حتی یک جلسه هم در مدرسه حضور نداشت و به گفته خودش از تصمیمی که گرفته به هیچ وجه پشیمان نیست و این در حالی است که او از مدرسه قبلی ایمیلی دربافت نمود که در آن در خواست ثبت نام رسیده بود و گویی آن‌ها پی برده بودند که او مالک ۳۰ میلیون دلار می‌باشد!

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه