همراه ما باشید

آغاز موج جدید بارش برف و باران از فردا

سازمان هواشناسی با اعلام تداوم آلودگی هوا در ۷ شهر کشور از آغاز بارش‌ برف، باران و وزش باد در تهران، زنجان، قزوین و البرز طی فردا خبر داد.

 تسنیم: بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی طی امروز همچنان در شهرهای صنعتی و پُر جمعیت از جمله تهران، کرج، اراک، قم، اصفهان، تبریز و ارومیه افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا پدیده غالب است.

از عصر امروز با ورود سامانه بارشی به کشور علاوه بر بهبود تدریجی کیفیت هوا در شمالغرب، در برخی مناطق استان‌های واقع در شمالغرب و غرب بارش برف، باران و وزش باد پیش بینی می‌شود.

سازمان هواشناسی اعلام کرده فردا علاوه بر شمالغرب و غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های البرز غربی و مرکزی از جمله زنجان، قزوین، البرز، تهران بارش برف و باران و وزش باد و در برخی مناطق کشور مانند ایلام، خوزستان و غرب خلیج فارس رگبار باران،‌رعد و برف و وزش باد پیش بین یمی‌شود.

از عصر فردا به تدریج از آلودگی هوا در تهران، کرج، اراک،‌قم و اصفهان کاسته شده و کیفیت هوا بهبود می‌یابد. جمعه بارش‌های پراکنده در برخی مناطق غرب، جنوب فر و ارتفاعات زاگرس مرکزی پیش بینی می شود. شنبه و یکشنبه هفته اینده اکثر نقاط کشور جوی آرام حاکم خواهد بود.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه