همراه ما باشید

دستگیری سارقانی که نگهبان مرغداری را با تبر کشتند

بوشهر فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: دو متهمی که به قصد سرقت وارد یک مرغداری شده و نگهبان را با ضربات تبر به قتل رسانده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

ایسنا: سرهنگ جهانبخش صیادی در شرح جزییات این حادثه گفت: در یکی از شب های اواخر آبان ماه سال جاری یک مورد قتل در یک مرغداری واقع در جاده روستایی در شهرستان دشتی به پلیس گزارش شد.

وی افزود: با حضور کاراگاهان پلیس آگاهی و بررسی محل مورد نظر مشخص شد نگهبان مرغداری در جاده روستای چاووشی از توابع شهرستان دشتی بر اثر ضربات بی رحمانه و مرگبار تبر جان خود را از دست داده است.

به گفته سرهنگ صیادی کارآگاهان پلیس در بررسی های بعدی خود دریافتند در حالی که از مرگ مقتول بیش از ۲۴ ساعت می گذرد به علت بارندگی، قطع برق محل حادثه و تاریکی، عاملان این جنایت هیچ ردی از خود به جا نگذاشته اند.

وی اظهار کرد: در ادامه تحقیقات میدانی و بررسی های تخصصی کاراگاهان جرایم جنایی پلیس آگاهی مستنداتی مبنی بر تردد یکی از افراد سابقه دار ساکن روستاهای همجوار به محل حادثه کشف و نامبرده طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی دشتی افزود: متهم دستگیر شده در ساعات اولیه دستگیری ضمن اظهار بی اطلاعی از وقوع این حادثه هر گونه نقش احتمالی خود را به شدت انکار می کرد.

این مقام انتظامی بیان کرد: با جمع آوری و جمع بندی مدارک و مستندات متقن این فرد ناچار به اعتراف شده و از قتل نگهبان مرغداری با همدستی فردی دیگر خبر داد و گفت که پس از تهدید نگهبان با کلت فندکی و قتل وی با ضربات تبر، یک دستگاه کولر گازی، دو تخته فرش، تعداد هفت دستگاه کفکش، تلوزیون، پتو و روفرشی را سرقت کرده و در محلی مناسب مخفی کردیم.

 با دستگیری همدست این متهم کلیه اموال مسروقه نیز کشف شده است. 

 

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه