همراه ما باشید

نوروزی: اغتشاشگران به دنبال گرفتن کلانتری‌ها بودند

سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر گفت: این افراد آموزش دیده بودند تا نقاط حساس مانند اماکن نظامی و کلانتری ها را در اختیار بگیرند که این مسئله گویای دست داشتن نفوذی ها در کشور است.

 تسنیم: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی در گفت‌وگو اختصاصی با محکوم کردن اغتشاشات اخیر اظهار داشت: چند مسئله در بین اغتشاشگران وجود دارد که نخست موضوع تفکیک آنها با مردم است و دوم اینکه این افراد آموزش دیده بودند تا نقاط حساس مانند اماکن نظامی و کلانتری ها را در اختیار بگیرند که این مسئله گویای دست داشتن نفوذی ها در کشور است.

نوروزی با اشاره به اینکه افراد مسلح اغتشاشگر محارب هستند، افزود: منتقدین در جامعه سوای این جریانات هستند که نمی توان این افراد را مجرم خطاب کرد.

سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی سپس بر تقویت پدافند غیرعامل در کشور تاکید کرد و افزود: باید بسیج محلات و گردان امام حسین(ع) و امام علی(ع) را بیش از گذشته تقویت کنیم.

نوروزی در پایان با توجه به حضور دشمن در خارج از مرزهای کشور خاطرنشان کرد: باید با تقویت نیروهای نظامی و مردمی، اقتدار ملی خود را حفظ کرده و مسئولان در تصمیم گیری های مهم کشوری عجولانه رفتار نکنند چرا که همبستگی در همه حال گره‌گشای مشکلات خواهد بود.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه