همراه ما باشید

میرتاج‌الدینی در گفتگو با کاوش:

اخبار سرلیستی اصولگرایان برای بازارگرمی است/ جنگ درون اردوگاهی نداریم

اخبار سرلیستی اصولگرایان برای بازارگرمی است/ جنگ درون اردوگاهی نداریم

یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه هیچ جنگ داخلی در میان اصولگرایان وجود ندارد و اخبار سرلیست‌ها برای بازارگرمی‌ رسانه‌ای است، اظهار کرد که با تصمیم شواری ائتلاف، عنوان اصولگرایی به نیروهای انقلاب تغییر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری کاوش، این روزها فضای مجازی، سایت‌های خبری و مطبوعات پر است از اخبار سرلیستی اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی. اخباری که هر لحظه با نام یکی از چهره‌های اصولگرا و با سرعتی شگفت‌آور منتشر شده و با شتابی دوچندان نیز تکذیب می‌شوند. چنان که گویی نبردی پرآشوب در اردوگاه اصولگرایان جریان دارد و گروه‌ها چهره‌های گوناگون بر سر ساختار فهرست و سرلیستی با هم رقابت دارند. حتی برخی سخنان در مورد چند سرلیست بودن فهرست اصولگرایان نیز مطرح است.

اینکه واقعا در جبهه اصولگرایان چه وضعیتی حاکم است را به درستی و روشنی نمی‌تواند مشخص کرد، اما شاید تمام این فراز نشیب‌ها چیزی جز جنگ زرگری برای منحرف کردن رقیب سیاسی و سردرگمی آن در برگزیدن راهبرد مناسب مقابله نباشد.

در همین زمینه گفتگویی با حجت‌الاسلام «سید محمدرضا میرتاج‌الدینی»، روحانی اصولگرا انجام دادیم که شرح آن را در ادامه خواهید خواند:

*جناب تاج‌الدینی! نظر شما درباره گزینه‌های گوناگونی که برای سرلیستی اصولگرایان در انتخابات مجلس مطرح می‌شود چیست؟ به نظر شما کدام یک واقعیت دارد؟

من نظری در این مورد ندارم، یعنی اطلاعی ندارم.

 

به تعداد چهره‌های اصولگرا سرلیست خواهیم داشت

 

*شما پیش‌تر در گفتگوهای خود اظهار کرده بودید که اصولگرایان ممکن است چند سرلیست داشته باشند. منظور شما از این تعبیر چه بوده است؟

بله، همین‌گونه است. من شخصا در مورد اینکه چه کسی سرلیست است اطلاعی ندارم، اما منظورم از آن حرف این بود که هرکدام از شخصیت‌‌ها که در انتخابات شرکت کنند، آنها را دربالای فهرست فرار می‌دهیم. اگر یک نفر باشد همان شخص سرلیست است، اما اگر 2 یا 3 نفر باشند هر 2 یا 3 آنها به عنوان سرلیست معرفی خواهند شد.

 

اخبار سرلیستی اصولگرایان تنها برای بازارگرمی است/ هیچ اختلافی در شورای ائتلاف وجود ندارد

 

*به نظر شما همه این اخباری که در تایید یا تکذیب سرلیستی اصولگرایان منتشر می‌شود، نشان‌دهند درگیری داخلی در میان اعضای این جریان نیست؟

خیر، این اخبار از سوی اصولگرایان نیست، اینها تنها گمانه‌زنی رسانه‌ها برای داغ کردن بازار است.  وگرنه چنین اخباری از سوی جریان انقلاب و شورای ائتلاف چنین چیزهایی منتشر نمی‌شود.

 

نیروهای انقلاب تابلوی جدید اصولگرایان

 

عنوان جریان نیز از این پس «جریان انقلاب» است نه اصولگرا، البته اصولگریان نیز جزوشان هستند، اما عنوان از این به بعد جریان انقلاب است. این تصمیم شورای ائتلاف بوده است که از این به بعد از اصلاح «ائتلاف نیروهای انقلاب» استفاده شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه