همراه ما باشید

برزگر: از الان تمام فکرم روی پرسپولیس است

آریا برزگر، مهاجم تیم فوتبال جوانان کشورمان گفت که از الان تمام تمرکزش روی موفقیت در پرسپولیس است.

تسنیم: آریا برزگر، مهاجم تیم فوتبال جوانان کشورمان درباره بازی تیمش برابر امارات گفت: خیلی خوشحالم که صعود مقتدرانه‌ای به دور بعد داشتیم. همان‌طور که می‌دانید تیم‌های خوبی در گروه ما بودند. امارات تیم خوبی بود و اردوهای اروپایی خوبی داشت. ما هم تمام تلاش‌مان را کردیم که صعود مقتدرانه‌ای داشته باشیم و خوشحالیم که با 9 گل زده و بدون گل خورده و با 9 امتیاز صعود کردیم.

وی با ابراز خرسندی از حضورش در پرسپولیس گفت: من تا به الان تمام حواسم به تیم جوانان بود و از الان تمام فکرم روی پرسپولیس است تا ببینم سرمربی از من چه می‌خواهد و تمام تلاشم را می‌کنم که برای باشگاهم مثمرثمر باشم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد و من هم از الان باید بزرگ فکر کنم تا لیاقت بزرگ شدن را داشته باشم.

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که  آیا می‌تواند در ترکیب پرسپولیس بازی کند، تصریح کرد: من تمام تلاشم را می‌کنم و بازی کردنم به تصمیم سرمربی بستگی دارد.

برزگر درباره اینکه کادرفنی پرسپولیس هم بازی مقابل امارات را از نزدیک می‌دیدند، اظهار کرد: من به این موضوع فکر نمی‌کردم، ولی دست تک تک هواداران را می‌بوسم که تیم ما را تشویق کردند. تمام ذهن من به این موضوع بود که امارات را ببریم. انگیزه همیشه برای من وجود دارد، ولی من کاری به مسائل بیرون زمین فوتبال ندارم. 

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه