همراه ما باشید

واکنش فرماندار گرگان به حواشی بازی بسکتبال در گرگان

واکنش فرماندار گرگان به حواشی بازی بسکتبال در گرگان

فرماندار گرگان نسبت به حواشی بازی روز گذشته دیدار بسکتبال شهرداری گرگان و نیروی زمینی واکنش نشان داد و گفت: با جدیت پیگیری خواهم کرد که چنین شرایطی را در میزبانی‌های آینده شاهد نباشیم.

به گزارش کاوش به نقل از فارس، روز گذشته دیدار بین دو تیم بسکتبال شهرداری گرگان و نیروی زمینی از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور در گرگان برگزار شد.

اما این دیدار یک حاشیه بسیار مهم داشت و آن انتظار هواداران پشت درهای بسته تا 10 دقیقه قبل از آغاز زمان رسمی این مسابقه از سوی فدراسیون بود که بسته بودن درب سالن برگزاری مسابقه به دلیل عدم حضور عوامل انتظامی بود که در نهایت با شکسته شدن درب سالن از سوی هواداران، آنها وارد سالن شده و لحظاتی بعد عوامل انتظامی در محل برگزاری مسابقه حضور پیدا کردند.

بر اساس مستندات موجود، با ورود اینگونه به سالن امکان هرگونه حادثه برای هواداران و افراد حاضر در محل وجود داشت و این موضوع در شرایطی اتفاق افتاد که بلیط فروشی این دیدار نیز از دو روز گذشته انجام شد.

حتی دو جلسه هماهنگی با حضور نماینده دستگاه‌های متولی اعم از اداره ورزش و جوانان گرگان، شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان و سه نماینده از فرماندهی انتظامی گرگان که یک جلسه آن با حضور لیدرهای بسکتبال گرگان بود پیش از آغاز مسابقه برگزار شد.

این نکته نیز قابل ذکر است، برای برگزاری این مسابقه مصوبه شورای تامین اخذ شده بود.

 

انتظامی موظف به برقراری امنیت مسابقات بسکتبال است

فرماندار گرگان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان در خصوص این اتفاق اظهار کرد: بر اساس مصوبه شورای تامین، انتظامی موظف است امنیت کامل برگزاری مسابقه را با تمهیدات لازم تامین و برقرار کند.

محمد حمیدی با تقدیر از تلاش‌های انتظامی گرگان در راستای برقراری نظم و امنیت تمامی مسابقات در سنوات گذشته به ویژه مسابقات لیگ برتر بسکتبال در گرگان و امنیت شبانه‌روزی مردم در سطح شهر و استان، تاکید کرد: متاسفانه اتفاق دیروز به دلیل برخی ناهماهنگی‌های اداری بین شهرداری گرگان و انتظامی گرگان رخ داد که با پیگیری‌هایی که از سوی فرمانداری گرگان صورت گرفت، منجر به حضور انتظامی گرگان در سالن مسابقه شد.

وی تاکید کرد: به طور قطع پیگیری‌های لازم را انجام خواهم داد که دیگر چنین اتفاقی در برگزاری این مسابقات رخ ندهد و در میزبانی‌های آینده شاهد چنین شرایطی نباشیم.

 

حمایت شهرداری از تیم بسکتبال ارزشمند است

فرماندار گرگان با تقدیر از شهرداری گرگان در حمایت از تیم بسکتبال گرگان که با نام شهرداری گرگان در مسابقات حاضر و با کسب نتایج مطلوب باعث ایجاد شادی و نشاط بین جوانان می‌شوند، گفت: در چنین شرایطی که در استان گلستان سابقه وقوع سیل و ایجاد زحمت برای هم‌استانی‌ها را تجربه کرده‌ایم بطور قطع برگزاری مسابقات ورزشی و کسب نتایج مثبت زمینه افزایش شادی و نشاط اجتماعی را فراهم می‌کند که ارزشمند است.

حمیدی بیان کرد: قطعا نایب قهرمانی سال گذشته تیم بسکتبال شهرداری گرگان نیز حاصل تلاش جمعی در شهر گرگان بوده و امیدوارم امسال نیز با تداوم این نوع عملکرد مطلوب و هماهنگ بین تمامی دستگاه‌های مسوول برگزاری مسابقات بتوانیم شاهد خوشحالی دوباره جوانان و مردم شهر و استانمان باشیم.

وی متذکر شد: باز هم بر این موضوع تاکید دارم که موضوع را با جدیت پیگیری خواهم کرد که چنین شرایطی را در میزبانی‌های آینده شاهد نباشیم.

گفتنی است، تیم بسکتبال شهرداری گرگان در بازی روز گذشته با نتیجه 78 بر 49 به پیروزی رسید و شهرداری گرگان با کسب این نتیجه دومین پیروزی این فصل خود را ثبت کرد و از هفته سوم این رقابت‌ها دوشنبه بیستم آبان ماه جاری میهمان تیم بسکتبال «آویژه صنعت پارسا» خواهد بود و نیروی زمینی در خانه به مصاف تیم شهرداری بندرعباس خواهد رفت.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه