همراه ما باشید

نکونام: بازی ما برابر پرسپولیس ۶ امتیازی است

جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بازی فردای تیمش مقابل پرسپولیس را حساس دانست.

 تسنیم: جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به شرایط دو تیم در جدول، بازی حساسی خواهد بود. سه امتیاز این مسابقه می‌تواند تیم برنده را از حریفش جدا کند و به بالای جدول برساند. پرسپولیس بازیکنان ملی‌پوش بسیار خوبی دارد و با توجه به قهرمانی‌هایی که در سال‌های اخیر به دست آورده است، سعی می‌کند روند خود را ادامه دهد.

وی وضعیت تیم فولاد را مطلوب خواند و گفت: ما نشان دادیم تیمی هستیم که می‌توانیم بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم، نتایج دلخواه خود را به دست بیاوریم و به موفقیت برسیم. مهم حفظ تمرکز و آرامش برای بازی فرداست که امیدوارم موفق باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره جذب بازیکن جدید نیز تصریح کرد: گرفتن بازیکن در این برهه فصل سخت است، چون بازیکنان در تیم خود مشغول هستند و باید به سراغ بازیکنانی برویم که یا آزاد هستند، یا اینکه در لیگ‌هایی بازی می‌کنند که در این مقطع تمام می‌شوند. دو هفته است که کار جذب بازیکن را برای نیم‌فصل آغاز کرده‌ایم و با مدیران باشگاه صحبت کردیم که بتوانیم بازیکنان موردنظر خود را در خط حمله، به خدمت بگیریم.

نکونام در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش برای دیدار برابر پرسپولیس، محروم یا مصدوم دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: خدا را شکر تمام بازیکنان سالم و آماده هستند و امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی با بیان اینکه لیگ برتر همانند یک ماراتن است، یادآور شد: مسابقات لیگ مانند مسافتی طولانی است که باید بدویم و به موفقیت برسیم. دیدار با پرسپولیس یک بازی شش امتیازی است که تیم برنده می‌تواند با سه امتیاز مسابقه، خودش را از رقیب جدا کند و به بالای جدول برسد. ما به دنبال این هستیم که بازی خوبی ارائه کنیم و به همراه آن، نتیجه خوبی بگیریم. شرایط تیم‌ها در پایان فصل مشخص می‌شود، اما تمام توجه ما به این است که راه‌مان را هر روز، بهتر و بهتر طی کنیم.

درباره نویسنده

کوثر حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه