همراه ما باشید

اظهارات سردار کوثری درباره تحولات عراق و لبنان

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: اگر به خواسته مردم عراق و لبنان عمل شود قطعاً توطعه موج‌سواری روی اعتراضات، خنثی می‌شود.

باشگاه خبرنگاران: اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثاراللّه سپاه ، درباره تحولات عراق و لبنان اظهار کرد: در لبنان و عراق مردم خواسته‌های به حقی دارند، اما عربستان، آمریکا و رژیم صهیونیستی افرادی را در میان معرتضان دارند که مردم را از خواسته‌های خود به سمت اهداف این سه کشور منحرف می‌کنند.

او با تاکید بر اینکه خواسته مردم رسیدگی به حل مشکلات اقصادی و مبارزه با فساد است، گفت: دولت‌های عراق و لبنان در جهت اصلاح مشکلات مباحثی را مطرح می‌کنند که باید به آنها جامه عمل بپوشانند.

کوثری تصریح کرد: اگر به خواسته مردم عراق و لبنان عمل شود قطعاً توطعه کشورهایی که به دنبال موج‌سواری روی اعتراضات مردم عراق و لبنان هستند، خنثی می‌شود.

بیشتر بخوانید: برخی نمی‌دانند جنگ چیست و حرف‌های غیرکارشناسی می‌زنند/ شفافیت خواسته مردم است

جانشین فرمانده قرارگاه ثاراللّه گفت: رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان باید بدانند که در کشورهایی مانند عراق و لبنان راه به جایی نمی‌برند، شاید در مقاطعی اقدامات خبیثانه‌ای انجام دهند، اما قطعاً با نفوذ مسئولان و حرف‌شنوی مردم از آنها، دشمنان مردم عراق و لبنان به اهداف ناشایست خود نمی‌رسند.

درباره نویسنده

زینب حمزه نژاد مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه